Nikola Bornová: Žijeme vo fascinujúcej dobe, keď sú ľudia nútení veriť informáciám, ktoré nemôžu fungovať súčasne. Voda je mokrá a suchá zároveň a vy tomu musíte veriť, inak……..

0

Žijeme vo fascinujúcej dobe, keď sú ľudia nútení veriť informáciám, ktoré nemôžu fungovať súčasne. Voda je mokrá a suchá zároveň a vy tomu len veríte, inak…

V brilantnom románe 1984 sa to nazýva doublethink. S doublethink musíte mať v jednom bode na pamäti, že všetci žijeme v absolútnom luxuse a bohatstve a zároveň veľa ľudí už nemá ani obyčajné maslo alebo musí kradnúť rožky v obchode, aby nehladovali. Alebo musíte veriť, že nacisti sú zlí a nacistické insígnie sú zakázané, ale stále zaobchádzajte s nacistickými insígniami a pozdravmi ako s niečím úplne neškodným, keď ich používa skupina „vyvolených“. Vakcíny proti Covidu sú na 99% účinné a absolútne bezpečné a zároveň sú nemocnice plné očkovaných a ľudia s dvoma alebo tromi „bodkami“ vo vašom okolí majú zrazu šokujúce nové zdravotné problémy, matky potratia deti, ženy majú zlomenú menštruáciu, tridsaťroční muži zrazu masívne trpia zápalom srdca… Ale nesúvisia, obe môžu pracovať súčasne.

Chrípka na dva roky prestala existovať, pretože novinári sa viac zaujímali o Covid.

Zároveň viera v úplne protichodné informácie musí vytvárať šialený tlak v hlave, takže niet divu, že tu máme šialenú (ale mediálne neviditeľnú) explóziu problémov duševného zdravia a monštruózny nárast užívania psychotropných liekov a drog.

Spätné dvojité premýšľanie o Ukrajine

Ešte predtým, ako Vladimir Vladimirovič Putin vyliečil celú planétu Zem z Covidu za jediný deň, sa na Ukrajine dialo veľa vecí. Áno, budeme hovoriť o oficiálne skorumpovanej krajine v celej Európe… čo platilo až do februára 2022, keď sa Ukrajina zrazu stala príkladnou demokraciou plnou dobrých a milujúcich politikov, čestných oligarchov a úplne neskorumpovaných novinárov a policajtov.

Na tejto veľkej Ukrajine, ktorej úroveň priamej demokracie sa teraz hanbí krčiť aj Švajčiarsko, sa pred februárom 2022 odohralo veľa zaujímavých udalostí. Napríklad v roku 2014, s masívnou podporou USA, došlo k prevratu, ktorý zvrhol legitímnu vládu a nainštaloval fašistickú vládu. Americkí bigwigs už priznali, koľko miliárd dolárov investovali do Majdanu, ale zároveň nikdy nepovedali, čo povedali. Majte to zároveň v hlave, alebo…

Počas uchopenia moci pomáhala ukrofašistom okrem iného zahraničná žoldnierska skupina, ktorá strieľala zo striech ľudí demonštrujúcich proti prevratu. Zábery z protestov, pri ktorých civilní demonštranti padajú na zem mŕtvi po tom, čo ich zasiahol ostreľovač, možno stále nájsť na niekoľkých miestach na internete. Táto udalosť však na Západe už oficiálne neexistuje – premýšľajte o tom, keď sledujete zábery.

Podobne už nie je oficiálne, ako skupiny neonacistov nahnali niektorých demonštrantov do domu odborov v Odese, ktorý potom podpálili. Chudobní ľudia, ktorí z nejakého nepochopiteľného dôvodu nechceli byť upálení zaživa a vyskočili z okien, boli potom ubití na smrť palicami Ukronacs pod pokojným dohľadom polície. Videá z hroznej udalosti opäť nie je ťažké nájsť, ale aj to je vraj ruská dezinformácia a veria tomu len dezoláti. Neexistenciu incidentu potvrdila aj Miroslava Němcová a ako dôkaz uviedla vyhlásenie o tom, aká je zdesená, takže samozrejme hovorila pravdu. Takže keď si pozriete videá z masakru v Odese, verte mi, nestalo sa tak – Němcová, Rakušan a Černochová sa z vás budú tešiť (ach, ich vtipné mená… nomen omen).

Prevratom inštalovaná vláda okamžite začala na Ukrajine zavádzať tvrdú cenzúru, prenasledovať politických oponentov a nezávislých novinárov, prakticky zakázala používanie ruštiny (jazyka, ktorým v tom čase hovorila možno polovica Ukrajincov, napriek masívnemu úsiliu o prevýchovu) a robila množstvo ďalších potešení. Armáda bola potom poslaná do Doneckej a Luhanskej republiky, ktoré fašistický prevrat nechceli akceptovať – výsledkom bolo asi 14 000 mŕtvych ukrajinských civilistov, vrátane asi 1 000 mŕtvych detí. Je to však aj dezinformácia, hoci o nej v tom čase informovala televízia CNN. Ale nič z toho teraz nie je pravda, videá neexistujú, nikdy neexistovali, a ak sa pýtate príliš veľa, možno čoskoro nebudete existovať. Toto všetko ste snívali a Ukrajina je príkladnou demokraciou, ktorú narušila len úplne nevyprovokovaná, agresívna invázia do Ruska.

Hoci kyjevský režim už zakazuje slobodu náboženského vyznania, organizuje vraždy blogerov v zahraničí, väzní posledné zvyšky nezávislých novinárov (nedávno tajná služba zatkla neškodného čílskeho youtubera Gonzala Liru, ktorý už nemusí byť medzi živými), ukradol zvyšky ukrtajinského zlata, predal vážnu ukrajinskú pôdu korporácii BlackRock… Ale nič z toho sa nedeje súčasne. Veriť.

Hoci Zelenskyj bol zvolený Ukrajincami, pretože sľúbil, že zakročí proti šialenej korupcii v krajine a ukončí spor s Doneckom a Luhanskom, pretože obyvatelia týchto republík majú právo normálne hovoriť po rusky a sú priateľmi, ale povedal to, ale zároveň to nepovedal a v DĽR a LĽR sú tiež všetci zlí Rusi a nepriatelia demokracie.

Z Ukrajiny utieklo možno 20 miliónov ľudí, teda polovica obyvateľstva (!!!) a až 7 miliónov z nich do Ruska (!!!!!), ale zároveň má fašistický kyjevský režim a Zelenskyj absolútnu 105% podporu obyvateľstva. Každý miluje kyjevských fašistov a nenávidí ruských fašistov, preto utekajú z Ukrajiny hlavne do Ruska.

Prečo Rusko uskutočnilo túto nevyprovokovanú a agresívnu inváziu? Putin sa jedného rána zobudil a povedal, že potrebuje viac pôdy pre svoj imperialistický palác. Takže veľký gosudar prikázal a celé Rusko poslúchlo, pretože Putin je očividne všemocný boh a každý ho musí poslúchať bez toho, aby hovoril. Hackuje voľby v USA, osobne kontroluje státisíce blogerov a komentátorov po celej planéte, kladie všetok odpor proti štátnym mafiám v celej EÚ atď. Ak neveríte tejto realistickej verzii, ste tupý pustý, ktorý sa neriadi vedou.

Samozrejme, ruská invázia nemala nič spoločné so skutočnosťou, že Zelenskyj sa hneď po svojom zvolení vyhrážal, že Ukrajina získa jadrové zbrane a namieri ich na Moskvu alebo vstúpi do NATO, a že kyjevský režim dal v Donbase zavraždiť rusky hovoriacich Ukrajincov (ktorí prosili Rusko o pomoc). Nesúvisí to ani s tým, že Kyjev (t.j. Washington) zostavoval obrovskú armádu, ktorá mala do mesiaca zaútočiť na Krym a „očistiť“ ho od troch miliónov „ruských kolaborantov“. Toto všetko sa preukázateľne deje, ale zároveň je to len proruská dezinformácia, pretože dáva oveľa väčší zmysel, že Putin mal zlý spánok a Rusi sa rozhodli len zmasakrovať ľudí, ktorých považujú za svojich bratov.

Teraz musíte veriť všetkému, čo vám médiá v tejto chvíli hovoria o Ukrajine. Minulosť sa prepisuje každý deň, ako v románe 1984. Čo je „dezinformácia“ a čo je „absolútne zaručená pravda potvrdená všetkými odborníkmi“, sa niekedy mení z hodiny na hodinu.

Čo musíme veriť o Ukrajine?

Poďme sa pozrieť na niektoré veci, ktorým musí v súčasnosti veriť konzument mainstreamovej Pravdy. Tak si zapnite covidové bezpečnostné pasy, pichnite piatu bodku, vypnite mozog a sledujte všetky tie svinstvá, ktorým v našej krajine stále veria státisíce až menej ako milióny ľudí…

Rozíďte sa, nie je čo vidieť!

Verte mi, ruská armáda sa niekoľkokrát úplne zrútila a bojuje len s vojenskými čepeľami, pretože nemá nič iné. Ale čepele budú pravdepodobne extrémne ostré, pretože Rusi sú stále na svojich pozíciách a navyše pomaly, ale isto masakrujú armádu, ktorá je vyzbrojená najlepšími americkými a európskymi hypermodernými zbraňami. Musia to byť veľmi hrubé čepele a veľmi tvrdí vojaci, keď pravidelne pripínajú voleje ukrajinských rakiet, ktoré lietajú na rodinné domy v „proruskej“ časti krajiny!

Tieto ruské čepele dokonca premohli Ducha Kyjeva, absolútne letecké eso, ktoré zostrelilo desiatky ruských lietadiel… no, Duch Kyjeva v skutočnosti nikdy neexistoval a dokonca aj ukrajinská propagandistická mašinéria to priznala. Povedali, že chcú len zvýšiť morálku vojakov. Mnoho… Povedal niekto duch Kyjeva? Aké to je? Médiá o ničom podobnom nikdy nepočuli a mainstreamové noviny o tom nikdy nepísali so zúrivým nadšením!

Podobne mainstreamové správy nikdy nepísali o babičke, ktorá zostrelila ruský dron fľašou uhorky, ani o hrdinských ukrajinských vodičoch traktorov, ktorí zrazili ruskú tankovú divíziu – mainstream o tom tiež nikdy nič nenapísal! Aké dezinformácie si tu vymýšľate? Namiesto toho si prečítajte zaručené pravdivé informácie o tom, ako Rusi rozoberajú práčky, aby mali čipy na… pre tie vaše ostré čepele. A to sú čisté informácie, nie dezinformácie!

Ako by povedal pán Europosranec Zdechovský, známy držiteľ IQ nad 240 a propagátor kresťanského euroshitu: „My inteligentní a vzdelaní ľudia len šírimeinformácieSú to len prokremeľské švábyktoré šíriadezinformácie, čo je opak informácií.“ Priznám sa teda, že si neviem predstaviť „opak informácií“ – takže dezinformácia je niečo ako vákuová bomba, ktorá vysáva informácie zo svojho okolia? No, keď to takto definoval taký učenec a inteligentný človek ako pán Zdechovský, určite to bude pravdivá informácia. Podľa môjho názoru je definícia presnejšia, že „dezinformácia je informácia, ktorá sa o pol roka ukáže ako pravdivá“ alebo „dezinformácia je informácia, ktorá nemá rada našu fašistickú päťku a jej vlastníkov„… ale kto som ja, aby som sa pýtal odborníka, akým je pán Zdechovský?

Takže „informácia“ podľa definície profesora, docenta, doktora informatiky Zdechovského je dokonca absolútne pravdivou správou o tom, ako zlí Rusi hromadne znásilňujú malé dievčatká na Ukrajine. Je to, samozrejme, čistá pravda a čistá informácia, pretože ju hovoria úplne nezávislé mainstreamové médiá. Veriť! Čo, politik, ktorý to rozšíril do médií, to úplne vyfabrikoval a na celej Ukrajine nebol jediný prípad takéhoto činu? A politička dokonca klamala toľko, že ju musel vyhodiť aj propagandistický režim v Kyjeve? Hmm… Povedal tu niekto niečo o znásilnení detí? Kto? O tom mainstreamové médiá nikdy nepísali!

Ale naši dôveryhodní novinári museli písať o tom, ako Rusi obsadili Záporožskú jadrovú elektráreň – najväčšiu jadrovú elektráreň v Európe. Poslali tam svojich vedcov a personál, postavili tam svoje protiraketové systémy, umiestnili tam svojich vojakov a potom… Potom namierili svoje vlastné rakety na elektráreň a začali ju a svojich zamestnancov ostreľovať. Dáva to perfektný zmysel, pretože… pretože Putin! Je to, ktorý zomiera na nejakú smrteľnú chorobu a chce sa zabaviť predtým, ako čoskoro zomrie!

Putin preukázateľne zomiera na rakovinu pečene, žalúdka, čriev, pankreasu a mozgu. Potvrdzujú to naši nezávislí odborníci, takže každý, kto „sleduje vedu“, tomu MUSÍ veriť. Putin má tiež Alzheimerovu chorobu, Parkinsonovu chorobu, Covid, cystickú fibrózu a možno aj mor. Za tri dni zrazí papuče na sto percent. Potvrdzujú to všetci skutoční odborníci z celého sveta, ktorí počas jedného rozhovoru starostlivo analyzovali, ako Putin počas jedného rozhovoru kŕčovito stlačil roh stola medzi palcom a ukazovákom. A to preukázateľne robia len ľudia, ktorí umierajú na rakovinu covidu kostnej drene. Toto je jednoducho veda, dámy a páni, nedá sa to zapáliť. A ak vás trápi, že médiá už rok a pol hovoria, že Putin zomrie za tri dni – zdá sa vám len, nešírte dezinformácie, vy pustošení! Alebo skončíte ako obyvatelia Buče!

Čo sa stalo v tomto meste? Keď ruské jednotky opustili mesto Buča, mraky sa rozišli, krásne slnko svietilo a vzduch začal voňať ružami. O niekoľko dní neskôr prišli do mesta západní novinári a čo sa nestalo – všimli si, že ulice sú plné mŕtvol! Ukrajinci, ktorí si ich predtým nevšimli, prekvapene zvolali: „Ach áno, páni, na tejto ulici sú stovky tiel! A sú tak pekne rozmiestnené, rovnako ako pri filmovej scéne! Natočte to rýchlo a majte dobrú atmosféru!“ Starosta mesta a celé zastupiteľstvo potom zrejme museli ísť na očné vyšetrenie, že si mŕtvoly na ulici pred ich domom nevšimli niekoľko dní a museli ich ukázať oveľa pozornejšiemu americkému prestížovi… Prepáčte, novinári. Všetko potvrdili zaručené originálne satelitné snímky, ktoré boli z úplne inej doby a od nejakej riskantnej spoločnosti, ale nevenujte tomu pozornosť. Len dôverujte mainstreamovým novinárom, nikdy by vám neklamali. Buča je potvrdená na Wikipédii, ktorá odkazuje na dôveryhodných novinárov, ktorí odkazujú na Wikipédiu, ktorá odkazuje na novinárov, a tak je to všetko pravda s nekonečným počtom dôveryhodných zdrojov.

Niektorí stále tvrdia, že niektoré mŕtvoly v uliciach Buče boli rovnako zhnité, akoby boli odobraté z hrobov. A čerstvé mŕtvoly mali na rukách biele pásky na rukávoch, ktoré naznačujú proruských civilistov… Je však určite nemožné, aby ukrajinskí fašisti vykopali mŕtvoly z masového hrobu a doplnili ich čerstvo zavraždenými „ruskými kolaborantmi“ s bielymi páskami na rukávoch. To by urobili iba nacisti a súčasný ukrajinský režim jednoducho nemôže byť nacista alebo fašista, pretože… pretože ich prezident, ten bývalý komik, statočný tanečník v latexovom obleku a profesionálny klavirista s pomocou pyje, teda pán kokaín… prepáčte, pán Zelenskyj – je to Žid! Takže nacizmus na Ukrajine jednoducho nemôže existovať. Toto je konečný protiargument k akémukoľvek dôkazu o nacistických vojnových zverstvách spáchaných ukrajinskými nacistickými plukmi ako Azov, Pravý sektor atď. Nezáleží na tom, že ukrajinský režim stavia pamätníky nacistickému vojnovému zločincovi Banderovi, že búra pamätníky bojovníkom proti nacizmu, že vykrikuje nacistické heslá, máva nacistickými vlajkami a vyzýva na genocídu Rusov. Prezident Zelenskyj je Žid, takže všetky tie videá, fotografie, výpovede svedkov, masové hroby „ruských kolaborantov“ a ruských detí… to všetko sú jednoducho ruské dezinformácie! Pretože Putin!

Moderná babička Tutovka!

Keď sa nedávno v Českej televízii objavilo ukrajinské vozidlo pomaľované nacistickými insígniami, pretože je ich toľko, že je ťažké ho sledovať, bolo to samozrejme len zlyhanie jednotlivca. Existujú desaťtisíce, možno státisíce takýchto osamelých jednotlivcov, ktorí maľujú háčiky, značky SS, kríže s bielym lúčom a iné znaky v ukrajinskej armáde, ale všetko sú to menšie zlyhania jednotlivcov. Medzi bezvýznamné excesy patria tisíce zlyhávajúcich jedincov, ktorí majú háčiky alebo portrét Hitlera vytetovaný priamo na tele – museli sa niekde opiť a ich priatelia si to vytetovali na telo ako vtip, naozaj to nie je veľký problém! A dokonca ani neexistuje, a kto ho vidí, je kolaborantom Kremľa! Okrem toho Cemper zistil, že jedna fotografia potetovaných nacistov nebola z Ukrajiny, ale zrejme z Maďarska, takže znehodnocuje tisíce ďalších fotografií a videí, ktoré sú z Ukrajiny. Pretože takto funguje VEDA!

Český dobrovoľník na Ukrajine, ktorý naozaj nie je nacista!

Keď už hovoríme o Ukronacistoch – keď si pozriete ďalšie videá, kde ukronacistickí náborári prenasledujú „dobrovoľníkov“ ulicami, bijú ich a násilne ich napchávajú do dodávok a odvádzajú na front, pamätajte, že všetci Ukrajinci stoja za Zelenským a milujú ho. Nemôžu si pomôcť, ale vidia, ako dobre tento špičkový politik hrá na klavíri a aký pekný dom si chudák komik zrazu kúpil na Floride. Nie je to tak, že by sa väčšina Ukrajincov zmenila na väzňov vo svojej vlastnej krajine a trhala si vlasy za zvolenie komika.

Vtipné je aj to, čomu sú hlúpi dezoláti ochotní veriť o nedávnom zničení priehrady Kachovka. Predstavte si, že tí idioti veria, že to vyhodili do vzduchu Ukrajinci. Česká televízia a Seznam zároveň uviedli, že Ukrajinci ho neodpálili, takže logicky ho odpáliť nemohli. CT a Seznam by neklamali, haha! Hlúpe dezoláty odkazujú na skutočnosť, že Ukrajinci už raz poslali rakety na priehradu a dokonca sa tým chválili. Poukazujú tiež na to, že Ukrajinci povedali, že ho vyhodia do vzduchu. Ale museli žartovať a kto to nedostal, nemá zmysel pre humor a je Putinova kurva! A choďte na šípku a vysvetlite, že pre Rusov je vyhodenie priehrady do vzduchu oveľa nepríjemnejšie, pretože to ovplyvní oveľa viac územie, ktoré okupujú, a najmä ruský Krym, ktorý bude mať ešte väčšie ťažkosti s prístupom k pitnej vode a elektrine. Krym je ukrajinský a tak… tak… aby tam Ukrajinci nemohli stratiť vodu, keď… Ak tam nie sú, však? Je logické, že Rusi vyhodili do vzduchu priehradu, ktorú naliehavo potrebujú!

Práca prísne tajnej služby!

To ma privádza k plynovodu Nord Stream, ktorý sami vyhodili do vzduchu aj Rusi. Projekt bol strašne drahý, jeho príprava trvala dlho a Rusi ho mohli použiť na oveľa jednoduchší predaj plynu do Európy, čo by uľahčilo zarábanie peňazí a udržalo EÚ trochu viac v rukách. Samozrejme, zarábanie peňazí a pákový efekt na EÚ je pre Rusko strašne nevýhodné, takže použili nejaký magický prístroj, ktorý sa vkradol medzi západné vojenské lode, ktoré tam náhodou boli, a sami ho vyhodili do vzduchu. Je to úplne logické, pretože pán Železný to povedal na platóne a nikdy by neklamal!

A kto vždy kričí „cui bono“ vzadu? Je to nejaká opica? Áno, to je bonobo a nie bono? „V koho prospech“ si myslíte, že to znamená? Je to také jednoduché – to, čo robíme, je dobré a to, čo robia Rusi alebo Číňania, je zlé. Nemôžete použiť ani základnú emocionálnu logiku, však? Nehrajte sa tu na pivnice!

Rusi sú len darebáci a na všetko sa musíte pozerať touto optikou. Potom vám akékoľvek svinstvo, ktoré médiá naservírujú, bude dávať zmysel. Je to ako unesené deti – zlí Rusi práve prišli na Ukrajinu a uniesli odtiaľ státisíce nevinných ukrajinských detí. Prišli, dali deti do nákupných tašiek, nasadli do Žigulíka, praskli bičom a koče ťahané koňmi ich odvliekli do Kremľa. Je úplný nezmysel myslieť si, že tieto deti pôjdu do Ruska dobrovoľne, pretože sa dostali z miesta, kde nesmeli hovoriť po rusky, mohli kedykoľvek stúpiť na ukrajinskú mínu (ktorú tam Rusi, samozrejme, umiestnili) a kde na ne mohla kedykoľvek spadnúť raketa HIMARS (ktorú Rusi nemajú, ale môžu na seba strieľať z ukrajinského územia). Každý, kto začne pochybovať o tom, že niekoľko miliónov Ukrajincov utieklo do Ruska, pretože boli donekonečna posratí ukrajinským fašistickým režimom, je, samozrejme, popieračom genocídy a pôjde pred súd, kde ho nejaký starostlivo vybraný sudca v skrátenom súdnom procese odsúdi za popieranie genocídy. Dokonca ani OSN nemohla nájsť žiadnu genocídu Ukrajincov (a snažili sa!), ale na tom nezáleží, jednoducho nepoviete, že niekto uteká do Ruska dobrovoľne!

A je tu ešte jedna rozkošná picoshka s jadrovou energiou, ktorá vás určite upokojí. Naša prvá atómová babička… Prepáčte, pani, včelí pozdrav Mája Drábová zrejme uisťuje, že ak za našimi hranicami spadnú atómové bomby, všetko je v poriadku a nikomu nehrozí nebezpečenstvo. Niekoľko jadrových zbraní v blízkosti našej krajiny nemôže rozrušiť žiadneho Čecha. Rádioaktívny spád, šírenie rádioaktívnych častíc vetrom, peľ a tak ďalej – to všetko sú ruské dezinformácie. To, že jadrové zbrane sú absolútne bezpečné a ich výbuch vám nič neurobí, je dokonca taký vtip, že naša bohatá a bezdlhová krajina kúpi niekoľko F-35, teda útočné stíhačky, ktoré môžu tieto neškodné jadrové zbrane dodať zlým Rusom.

Drábová to má všetko vyriešené v hlave. Verte jej.

Naša ministerka vojny tiež pre každý prípad podpísala okupačnú zmluvu s USA, a to je v poriadku – nie je to okupačná zmluva, len podpísala, že americkí vojaci prídu k nám a zaberú kúsok územia. A nebudeme môcť robiť kontroly na tomto území, budeme ich len platiť, pretože sme všetci bohatí. Naozaj to nie je okupačná dohoda podriadeného českého ratlíka. A USA tu tiež nedajú jadrové zbrane, takže sa nestaneme ešte väčšou hrozbou pre Rusko a nebudú nútení zničiť niekoľko miest v našej krajine. No, verte nám!

A keď ruské jadrové zbrane dopadajúce na uskladnené americké jadrové zbrane začnú búchať okolo našich českých rodinných domov a chát, verte mi, nemôže sa to stať. A aspoň chvíľu bude teplo, teraz, keď sme sa údajne zbavili závislosti od ideologicky nečistého ruského plynu a ropy (ktoré v súčasnosti nakupujeme prostredníctvom sprostredkovateľov, ktorí nás na oplátku riadne dojia). Takže – keď tu tie neškodné jadrové zbrane búchajú, nasaďte si na hlavu čiapku vyrobenú z dôveryhodných novín ako Respekt alebo Reflex, prikrčte sa za stôl a budete v poriadku.

A na záver ešte jedna vec – vláda mení zákony o brannej povinnosti, chce urobiť predstieranú mobilizáciu a premiér a hlavný vysielač signálu Fiala stále hovoria, že sme vo vojne. Takže pamätajte, že samozrejme nie sme vo vojne, a ak to poviete, pôjdete na súd za šírenie paniky – Fiala to hovorí len ako frázu a nepočíta sa mu to, pretože je premiérom krajiny, a preto jeho slová nemajú žiadnu váhu, rozumiete? Všetky prípravné kroky na mobilizáciu českých občanov, ktorí majú ísť na front v záujme hŕstky oligarchov, pretože Ukrajinci došli, sú len dezinformácie. Verte tomu a premýšľajte o tom, keď míny a rakety odtrhnú ruky a nohy vašim deťom, manželom a otcom na Ukrajine – stane sa to, ale noviny budú opäť hovoriť, ako hrdinsky vyhrávame, rovnako ako tí Ukrajinci, ktorým náhle záhadne došli americké jastraby, stále vyhrávali.

Na záver zvolajme spoločne: NECH ŽIJE FIALA! (ale inde)

UVEREJNIL POUŽÍVATEĽ Nikola Bornová

ZDROJUpozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *