13. júna 2024

Luboš Blaha: ČO ROBILA NOVINÁRKA TÓDOVÁ SO SUDKYŇOU ZÁLESKOU V JEDNEJ IZBE V TATRÁCH?

Zdielajte

ČO ROBILA NOVINÁRKA TÓDOVÁ SO SUDKYŇOU ZÁLESKOU V JEDNEJ IZBE V TATRÁCH?

Toto nevyzerá na bežnú nedeľu. Už ste videli, s čím prišiel novinár Martin Daňo?

 1. Vraj načapal v Tatrách Moniku Tódovú a Pamelu Záleskú, ako spali na jednej hotelovej izbe. Večer má k tomu zverejniť video.
 2. Ak sa toto potvrdí, tak to zatrasie celým Slovenskom. A nie preto, že dámy si spolu užívali romantické chvíle na hotelovej izbe, to je ich vec.
 3. Ale Záleská je sudkyňa, ktorá poslala do väzby nevinného Milana Lučanského – toho Milana Lučanského, do ktorého Tódová v Denníku N nechutné útočila. Náhoda?
 4. Záleská bez vypočutia svedkov protistrany poslala Dušana Kováčika na 14 rokov do basy – toho Dušana Kováčika, ktorého Tódová roky ohovárala v Denníku N. Náhoda?
 5. O Tódovej sa hovorí ako o Lipšicovej opičke. Mončiči. Ak sa ukáže, že spolitizovaný šéf špeciálnej prokuratúry Lipšic, liberálna novinárka z denníka, ktorý vlastnia milionári z Esetu Tódová a kontroverzná sudkyňa Špecializovaného trestného súdu Záleská tvoria organizovanú skupinu a dohadujú svoje útoky na politikov, tak to bude peklo.
 6. Takto sa likvidujú ľudia – najskôr vás médiá očiernia, potom si na vás prokuratúra niečo vymyslí a nakoniec im to sudkyňa prikryje… Hovorí sa tomu tiež – mafia.
 7. Nepredbiehajme. Som fakt zvedavý, s čím dnes príde Martin Daňo. Vyzerá to na koniec sudkyne Záleskej a možno aj Denníku N.
 8. Nezabúdajme, kto vlastní Denník N. Tí istí milionári z Esetu, ktorí financovali Progresívne Slovensko, Čaputovú či Valla.
 9. A veľmi čudesne pôsobia v súdnom prostredí pri kauze hotela Carlton. A teraz sa dozvedáme, že majú cez svoju zamestnankyňu Tódovú ukrutne blízko k istej sudkyni.
 10. Očakávam trestné stíhanie voči všetkým, ktorí boli súčasťou justičnej a novinárskej mafie.
 11. Milanovi Lučanskému to už život nevráti, ale aj tak musíme bojovať za spravodlivosť – aj v jeho mene.
 12. Ak bol spáchaný zločin, musí prísť zaslúžený trest. Milá Pamela, milá Monika, aj vy sa už tešíte na video Martina Daňa?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *