13. júna 2024

Ve čtvrtek obviněn Ukrajinec ze znásilnění a pokusu o vraždu teprve patnáctileté dívky v Plzni, V sobotu v pražské Hostivaři Ukrajinec znásilnil 38 ročnú Češku

Zdielajte

Praha: zatýkání se střelbou! Další brutální sexuální napadení – v pražské Hostivaři Ukrajinec znásilnil osmatřicetiletou nešťastnou Češku! Spolupachateli jsou opět zločinci Fiala, Rakušan a celý fialový gang, kteří Česku vnutili ukrajinské kriminálniky a mafiány!

ČESKO: Po pokusu vraždy v Plzni se hovoří o dalším brutálním sexuálním napadení, ve kterém má figurovat pachatel z Ukrajiny. V pražské Hostivaři měl šestnáctiletý mladík znásilnit osmatřicetiletou ženu a i jeho zatýkání se střelbou mělo být velmi divoké.

K brutálnímu sexuálnímu napadení mělo dojít v sobotu ráno, ještě za tmy, v pražské Hostivaři. Mladík měl na ženu zaútočit, když procházela Doupovskou ulicí v blízkosti zastávky MHD, a zatáhnout ji do křoví.

Podle svědků to mělo být kolem třetí hodiny ranní.

„Od noci řešíme případ fyzického napadení s možným sexuálním podtextem, kdy podezřelý zaútočil na poškozenou a odtáhl ji do křoví. Policisté, kteří přijeli na místo, začali podezřelého pronásledovat a použili i var. výstřel. Muži se v ten okamžik podařilo zmizet, ale ne na dlouho,“ sdělila Policie ČR.

Napadená žena měla po útoku skončit v nemocnici, podle svědků „strašně zřízená“. Mladíka začali pronásledovat přivolaní policisté. Ve tmě se mu nejprve podařilo zmizet.

„Policisté, kteří přijeli na místo, začali podezřelého z místa činu pronásledovat a použili i varovný výstřel. Muži se v daný okamžik podařilo zmizet, ale ne na dlouho. Okamžitě se rozjela pátrací akce, na jejímž konci byl dopaden. Jedná se o šestnáctiletého muže, se kterým nyní probíhají úkony trestního řízení,“ sdělil Jan Daněk, tiskový důstojník pražské policie, serveru Naše Praha.

Podle svědků museli policisté k jeho zadržení při honičce na poli použít varovný výstřel.

Policejní mluvčí odmítl potvrdit ukrajinskou národnost pachatele. S odkazem na jeho nezletilý věk.

Naše Praha ale přinesla informaci od svědků, že se mělo jednat o Ukrajince.

Jako první na čin upozornil na Twitteru bývalý policista vystupující pod přezdívkou Hanz Pilc. Ten současně napsal svůj odhad, že „národnost zveřejněna nebude“.

V úterý měl zločin se sexuálním podtextem spáchat ukrajinský mladík v Plzni. Ten vylákal do lesa svou patnáctiletou známou, kde ji svázal, znásilnil, následně se ji pokusil zavraždit a v pytli ji hodil ze srázu. Dívka přežila, dostala se ke kamarádce, odkud si zavolala záchranku.

Plzenští policisté mladíka zadrželi ve čtvrtek ráno.

V reakci ministr vnitra Vít Rakušan vyjádřil účast slovy „věřím, že oběť bude v pořádku“ a varoval před zneužíváním tohoto kriminálního případu k národnostním paušalizacím.

Web FORUM24.cz zveřejnil komentář Jiřího X. Doležala: „Celou českou společnost ale čeká zátěžová zkouška: nesmíme na základě toho odporného zločinu jedince paušalizovat. Provedl to JEDEN Ukrajinec, ne všichni Ukrajinci“.

Za čin spáchaný osmnáctiletým Ukrajincem se omluvilo i ukrajinské velvyslanectví a vyzvalo, aby všichni pachatelé byli přísně trestáni.

Na sociálních sítích ale opět začíná být živo. „90 léta se vracejí s plnou parádou. Brzo budou vybuchovat obchody a firmy, odmítající platit výpalné. Díky, pětilepro,“ ozývá se namátkou.

ZDROJ

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *