24. júla 2024

Mimi Šrámová: S dekanom Právnickej fakulty UK Eduardom Burdom sme sa rozprávali o dôsledkoch turbulentnej kauzy Rozuzlenie, zatýkania, prepúšťania.

Zdielajte

S dekanom Právnickej fakulty UK Eduardom Burdom sme sa rozprávali o dôsledkoch turbulentnej kauzy Rozuzlenie, zatýkania, prepúšťania, obvinení a stíhaní popredných predstaviteľov silových zložiek. – Ako to vníma ako pedagóg z pohľadu teórie trestného práva? – Čo by podľa neho mala robiť prezidentka? – Prečo je dvojitý meter na trestne stíhaných čurillovcov a predstaviteľov silových zložiek? – Ako vnímajú Slovensko v zahraničí? – Čo povie svojim študentom v septembri na adresu príšernej kvality uznesení o vznesení obvinenia? „Kauzou Rozuzlenie sme sa dostali do novej etapy manipulácií v trestnom konaní.“ ‼️Priatelia, dali sme sily dokopy a takpovediac na kolene sme vytvorili volebné štúdio, ktorého vysielanie spúšťame tento týždeň.

Priatelia, dali sme sily dokopy a takpovediac na kolene sme vytvorili volebné štúdio, ktorého vysielanie spúšťame tento týždeň.


Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *