Mimi Šrámová: S dekanom Právnickej fakulty UK Eduardom Burdom sme sa rozprávali o dôsledkoch turbulentnej kauzy Rozuzlenie, zatýkania, prepúšťania.

0

S dekanom Právnickej fakulty UK Eduardom Burdom sme sa rozprávali o dôsledkoch turbulentnej kauzy Rozuzlenie, zatýkania, prepúšťania, obvinení a stíhaní popredných predstaviteľov silových zložiek. – Ako to vníma ako pedagóg z pohľadu teórie trestného práva? – Čo by podľa neho mala robiť prezidentka? – Prečo je dvojitý meter na trestne stíhaných čurillovcov a predstaviteľov silových zložiek? – Ako vnímajú Slovensko v zahraničí? – Čo povie svojim študentom v septembri na adresu príšernej kvality uznesení o vznesení obvinenia? „Kauzou Rozuzlenie sme sa dostali do novej etapy manipulácií v trestnom konaní.“ ‼️Priatelia, dali sme sily dokopy a takpovediac na kolene sme vytvorili volebné štúdio, ktorého vysielanie spúšťame tento týždeň.

Priatelia, dali sme sily dokopy a takpovediac na kolene sme vytvorili volebné štúdio, ktorého vysielanie spúšťame tento týždeň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *