13. júna 2024

Video-Martin Daňo: Marek Hamšík má poriadny problém: Účet jeho firmy zablokoval exekútor! Všimli sme si zaujímavý prípad najväčšieho športového parku BouncePark v Banskej Bystrici.

Martin Daňo: Všimli sme si zaujímavý prípad najväčšieho športového parku BouncePark v Banskej Bystrici, kde investoval Marek Hamšík

Martin Daňo: Všimli sme si zaujímavý prípad najväčšieho športového parku BouncePark v Banskej Bystrici, kde investoval Marek Hamšík

Zdielajte

Všimli sme si zaujímavý prípad najväčšieho športového parku BouncePark v Banskej Bystrici, kde investoval Marek Hamšík a sú tam majetkové spory.

Myšlienku a návrh vytvoriť najväčší zábavný park pre deti pripravila v období od septembra 2019 do februára 2020 popri svojom zamestnaní Veronika Gondášová, ktorej bol pri všetkom nápomocný jej manžel Ján. Keďže išlo o finančne náročný projekt, rodina oslovila Richarda Hamšíka, ktorého už v tom čase poznali z futbalového prostredia, či by nechceli byť obchodnými partnermi v multifunkčnom parku. „Dohodli sme sa, že založíme spoločnosť BOUNCE PARK, v ktorej bude mať 50-percentný podiel HAMAR 17, s. r. o., a rovnaký podiel naša VJG Group, s. r. o.,“ povedala pre Nový Čas autorka projektu Veronika Gondášová. Slovenský reprezentant požičal BOUNCE PARKU 3,4 milióna eur s tým, že podľa podpísanej dohody mal BOUNCE PARK splácať len polovicu dlžnej sumy v mesačnej splátke úveru. Naštrbené vzťahy „Pred otvorením prevádzky nás Richard Hamšík spolu s právnikom dotlačili k tomu, aby sme podpísali dodatok, v ktorom sa uvedie splátka celej požičanej sumy, a tým sa splátka mesačného úveru navýšila dvojnásobne. Nátlaky zo strany Hamšíkovcov naše obchodné vzťahy naštrbili, pričom je dôležité uviesť, že o celý chod prevádzky, ktorá je veľmi úspešná, sme sa starali iba my s manželom. Hamšíkovci poskytli iba peniaze,“ pokračovala pani Gondášová, ktorú s manželom medzitým chceli vyhodiť z pracovného pomeru, ale ako konateľ s tým nesúhlasila. „Hamšíkovci sa násilným spôsobom zmocnili vedenia spoločnosti a bezplatne nám chcú prevziať náš podiel,“ posťažovala sa Gondášová.

Ešte sa vidíme o chvílu pri mojom živom vysielaní… Natrafil som na zaujímavý majetkový spor futbalistu Mareka Hamšíka, ktorý investujte kde sa dá – no v niektorých prípadoch tam zostáva spúšť a ruinované osudy ľudí a zaujímavých myšlienok…A nakrútil som aj ďalší diel s Grygoryiom….
Tak dnes aspoň si povieme čo nás čaká….

Aktualizované: GINN má jednoducho čuch na problémy… A hľa… čo som vám hovoril včera? ja už pracujem o cca hodinu až dve bude exkluzívne interview s pani Gondášovou – zástupkyňou rodiny, ktorá je v spore s Hamšíkovcami… už sa mi ozvali aj ďalší ľudia, ktorí boli predmetom zastrašovania zo strany otca pána Hamšíka.. zdá sa, že niekto sedí chvíľu v Neapole a hned nadobúda pocit talianskych gomoráckych manierov…..

https://plus7dni.pluska.sk/kauzy/marek-hamsik-ma-problem-ucet-jeho-firmy-zablokoval-exekutor-2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *