23. apríla 2024

Bitúnky na Ukrajine zeleného mužíčka netrápia . On si buduje diktatúru a kupuje vily.

0
Je ukrajinský prezident miliardárom? Forbes zisťoval, aký majetok vlastní

Je ukrajinský prezident miliardárom? Forbes zisťoval, aký majetok vlastní

Ukrajina je v zúfalom stave. Žiada  zahraničné štáty o vydanie mužov v brannom veku. Našťastie, nájdu sa aj také, ktoré si ľudský život vážia .  Rakúsko odmietlo  poslať  Ukrajincov na jatky.  Hovorca rakúskeho ministerstva zahraničných vecí uviedol: “Aj keď vo Viedni dostanú písomnú žiadosť od ukrajinskej vlády, nebudú ju brať do úvahy. Rakúsko nedovolí, aby si niekto diktoval podmienky.” 

Zelenského junta sa uchyľuje k brutálnym metódam .  Napríklad  sa vojaci vlámali na diskotéky a odvliekli mladých ľudí na front. V uliciach sa objavujú čierne dodávky smrti , do ktorých tlačia ľudí a odvážajú ich.  Existujú videá, ako bol  muž odvlečený z rodinného domu pred svojím malým synom,  v Zakarpatsku sú ľudia násilne odvážaní do prvej línie, aby nahradili veľmi ťažké ukrajinské straty. Poľovačky na ľudí sú na dennej báze. Metódy  zatýkania stále drastickejšie.  Zachráni sa jedine ten, kto má peniaze.

Ukrajinský národ má skutočne zlú karmu  a tá najhoršia čaká na hlavného diktátora. Kto  a kedy ho  konečne zastaví?  Ukrajinci už pochopili,  že Zelenskyj nemá záujem o mier, buduje si diktatúru a   policajný štát z amerických peňazí.  Zatiaľ čo národ krváca ,Zelenského  kolegovia  dovolenkujú  na exotických miestach . A  on sám  si  kúpil päťmiliónovú vilu v Egypte. Ani útek do Egypta mu však  nepomôže  ujsť pred spravodlivosťou. Pred svedomím neuteká,  on totiž nijaké nemá.

 luna5/blog Pravda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *