30. mája 2024

Tomáš Taraba: Slováci, zdieľajme toto škandalózne video, aby každý Slovák vedel ešte pred voľbami akú mienku o ňom má Progresívne Slovensko.

0

Tomáš Taraba

Slováci, zdieľajme toto škandalózne video, aby každý Slovák vedel ešte pred voľbami akú mienku o ňom má Progresívne Slovensko.

Slováci sú o viac než o 18 rokov pozadu než Česi. Štyri pätiny Slovákov majú stále vidiecku mentalitu. Napriek tomu, že majú v dedinách lepšie domy než mám ja v meste, s moderným vybavením, vozia sa na nových autách, mysľou sú v 19. storočí. Postsedliaci sa nevedia vyrovnať s moderným svetom. Toto hovorí Šimečka starší a jeho výroky z istej diskusie zdieľa na sociálnej sieti Tomáš Taraba, poslanec NR SR.

Ako dodáva Taraba, Martin Milan Šimečka, prozaik a publicista a zároveň otec Michala Šimečku, predsedu strany Progresívne Slovensko, považuje Slovákov za „sedlač“.

Taraba: Všímajte si, za čo vás považujú

Pred voľbami si treba všímať, za čo vás politici považujú ešte pred voľbami, hovorí Taraba. Podľa neho je problém aj to, že Martin Milan Šimečka považuje za problém, že Slováci veria v Boha. „Česi prestali veriť v božiu spásu. Tak ak neveríte na božiu spásu, tak vám LGBTI môže byť ukradnuté. A v to Slováci ešte veria a to je ten strašný problém,“ hovorí vo videu ďalej Šimečka starší.

Šimečkove výroky Taraba prirovnáva k mužovi, ktorý žiada ženu o ruku, ale pritom jej hovorí, aká je škaredá a neschopná. „Skôr ako uveríte ľuďom, ktorí vás majú za nič, treba práve týmto ľuďom ukázať, že to oni sú veľké falošné nuly,“ uzatvára svoje vyjadrenie Tomáš Taraba.

Zdroj: fb/tomastaraba.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *