26. mája 2024

Igiot znovu v akcii, migranti do Afriky a pozrel som si včerajšie debaty. Prezidentka jednoducho nezvládla tlak a prepočítala sa.

0
Igiot znovu v akcii, migranti do Afriky a pozrel som si včerajšie debaty. Prezidentka jednoducho nezvládla tlak a prepočítala sa.

Igiot znovu v akcii, migranti do Afriky a pozrel som si včerajšie debaty. Prezidentka jednoducho nezvládla tlak a prepočítala sa.

 gabo126, Matelko blog Pravda

Tak ja neviem, ale kto ešte chce voliť Miláška osád Igiho I. sebastredného a posledného zapísaného do učebníc, tak nech ho volí. Mali sme tu tri a pol ročnú psychiatriu aj s vyvrcholením, za ktorý môže nemalou vinou aj prezidentka. Voľby mohli byť v júni a už by bolo po cirkuse. Namiesto toho tu máme nemastnú, neslanú vládu, ktorá fakticky nezmôže vôbec nič. Máme tu vojnu v polícii a voľby sa nám zmenili na ring voľný. Napätie narastá nielen medzi politikmi, ale aj voličmi. Už nie sú dôležité programy, aj tak ich zväčša písali len nejaké PR firmičky a aj to so zlým prehľadom a absolútnou neznalosťou podmienok. Ani jedna strana sa nezoberá konkrétnymi návrhmi a ich riešeniami, všetko, čo predstavujú, sú len všeobecné bláboly .
No a teraz k tým debatám. Šutaj-Eštok verzus Jaurová. Tak, tak slabé a otrepané frázy s totálne blaváckym prízvukom (konečne sa prestanem kontrolovať a nebudem sa trápiť nad svojim šarišským prízvukom) som dlho nepočul. Šutaj – Eštok nemal žiaden problém, povedal čo pripravujú, čo sú ich priority. A Jaurová? Fakt neviem, čo chce riešiť. Sústavne buď „slušnosť“, alebo „lebo Fico“. Čakal som niečo konkrétne aspoň pre živnostníkov, či v oblasti školstva, ale nič. Jednoducho zástupca Hlasu prevalcoval zástupcu PS.

Teraz Krupa verzus Mazurek. Krupa bol tak slabý argumentačne, že som ani nevedel, ktorú stranu to reprezentuje. Mazurek mal navrch a to ešte mi vyšlo tu na Pravde, že by mi najviac sedel program Republiky, aj keď som podľa politického kompasu ľavicový libertarián. Tak teraz neviem, kto sa zmenil. No ak kričia na Mazureka, že on sa nezmenil, tak zmenilo sa PS? Ich agresívna kampaň spred tri a pol roka ich obrala o miesto v parlamente. Možno to bolo pre nich plus, pretože by sa museli trápiť s Matelkom. Veľmi dobre si pamätám, že robili presne to, čo vyčítajú teraz Igiotovi. Mládá sila, či arogantné a násilné Poďme do nich! Vraj sa Šimečkovci poučili a zmenili rétoriku a vraj už nie sú takí! Tak to je dosť zaujímavé, že oni sa môžu zmeniť, ale ľudia z Republiky nie? Len neviem, kto spôsobil viac fyzických atakov a kto je arogantnejší. Aj tu na diskusiách môžeme vidieť totálnu aroganciu niektorých diskutérov, ktorí sa dokonca obúvajú do výzoru! Všakže Ulmanusko! Podobný zástupca liberálov sa ukázal aj pred DPOH a napadol dôchodcu. Na debatách títo „liberáli“ doslova kypia od nervov. Teraz k strohému hodnoteniu. Mazurek vyhral, Krúpa prehral.

Ešte jeden duel jednej agresívnej strany Matelkovej a druhej vraj zmenenej „Progresívnej sily“. Nuž, Šimečka zlyhal na otázke interupcií a to ho teda riadne zakopalo. Nemám Igiota I. a posledného v láske, ale debatu vyhral. Prakticky obe strany majú až príliš veľa agresie, aj keď to PS hrá na slušáka, tak ním nie je podľa ich definície, človek sa nemôže zmeniť, ale oni sa vraj poučili. Každý tu nadáva na Republiku, ale veľmi som za posledné roky nevidel také útoky a fyzické konfrontácie, ako predviedli neoliberáli či matelkovci.

Teraz Igiot išiel vraj provokovať Hlasákov do Trnavy. Nuž, odporúčam im k autu priložiť dva fajnové reproduktory a pustiť nejakých 15 – 30 min trash metalu. Bude to rockový zážitok!
Jedna správička tak akosi sa stratila v éteri oktagonu medzi zápasnimkmi 4. cenovej, ale nič to. Vraj migranti priplávajú na Lampedusu z Tuniska! Nie je náhodou tak Tunisko bezpečná krajina a nemali by ich tam vrátiť? Veď majú satelity, kamery, proste všetko! Ešte jedna správička prebehla, že vraj Tunisko zakázalo vstup nejakým europoslancom na svoje územie! No výborne, pre Tunisko či Egypt, alebo Líbyu čistý biznis. Nie veru, toto nie sú migranti utekajúci pred vojnou. Stretli sme ich aj v Kysaku, ako čakali na spoj do Prahy. Ale poviem rovinu, správali sa oveľa slušnejšie a kultivovanejšie ako naši neprispôsobiví spoluobčania, ktorí na stanici robili hluk a bordel.

To, čo sa deje, už nie sú voľby, ale úbohosť slovenskej politiky a prispeli k tomu naozaj všetci.
Skutočne Hlas, Smer či Republika nepotrebujú ani kampaň. Len neviem, prečo im ju robí
Igiot I. neomylný psychicky nestabilný a zapísaný naveky v učebniciach ako najneschopnejší premiér Slovenska do súčasných čias. Ťažko si predstaviť, že ho ešte niekedy niekto tromfne. Hoci – na Slovensku človek nikdy nevie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *