13. júna 2024

Ľuboš Blaha: 14 dní do volieb a dejú sa neuveriteľné veci – vytiahnite pukance a kofču

Ľuboš Blaha: MERIČANIA NARAZILI NA HRDÉ SLOVENSKO - ĎAKUJEM ZA TO!

Zdielajte

DEJÚ SA ÚPLNÉ BOMBY

14 dní do volieb a dejú sa neuveriteľné veci – vytiahnite pukance a kofču

 1. Syn Richarda Sulíka natočil video, v ktorom vyjadruje svoj hlboký obdiv Robertovi Ficovi. Jeho slovami: „Čávo také veci ustál, ktoré by nikto z vás neustál.“
 2. Do toho samozrejme tona vulgarizmov, ale odkaz je jasný: Robert Fico je neuveriteľne tvrdý chlap. Celý svet proti nemu a on zase na špici. Sulík junior je z toho úplne paf.
 3. A na záver vyzýva, nech ľudia hlavne nevolia liberálne PS-ko. To nevymyslíš, to je Sulík Family. Otázka je, či nebude Smer voliť nakoniec aj tatko. Poprosím o krúžok, Richard
 4. Medzitým OĽaNO vymetá televízie a hovorí, aké zlé je násilie. Ja len, že len za tento týždeň Matovič stihol násilne prekaziť tlačovku Smeru, kopnúť Robovi Kaliňákovi do hrude… a iný kandidát OĽaNO zase zmlátil suseda na sídlisku. 
 1. Pripomeňme si notorického násilníka Pročka či pedofila Heráka. Toto Matovič dovliekol do parlamentu. A sám teraz chodí provokovať a vyvolávať bitky. OĽaNO. Obyčajní ľudoopy a násilnícki ožrani. A priatelia.
 2. Ešte väčší exot je Ódor. Ten si ako Čaputovej premiér odbehol na hraničný priechod, kde nenašiel žiadneho slovenského policajta ani vojaka. No chápete – nelegálni migranti veselo prechádzali na Slovensko.       
 3. A Ódor si spokojne mľaskol, že aké je úžasné, že sa hranice nechránia, aspoň nedochádza k žiadnym incidentom. Bravó! Ještě větší blbec, než jsme doufali.
 4. Schytáva to aj Šimečka. Nie od nás. Od svojich. Liberálny novinár Dobšinský mu naložil ako malému harantovi – od smiechu som sa tri minúty nevedel nadýchnuť.
 5. Dobšinský Šimečku prirovnal k víťazovi stredoškolskej diskusnej olympiády, ktorý chce robiť šéfa krajiny a nevie si ošéfovať ani debatu v telke. 
 6. Ruku na srdce – každý, kto tento víkend videl to trdielko z PS v telke (a bol fakt všade), musí sa chytať za hlavu, že toto by mal byť budúci premiér. Už to vidia aj jeho vlastní – PS-ko je najtrápnejšia strana v galaxii. 
 7. Ešteže aspoň tá polícia je v dobrých rukách. Včera sme sa dozvedeli, že manžel kandidátky za Demokratov Svítok z pozície šéfa inšpekcie sexuálne obťažoval svoju podriadenú. Mohli by ste, prosím, držať manžela na uzde, pani Svítoková? 
 8. Prúšovi, pardon, Svítkovi to nestačilo. Ešte vyšetrovateľku Santusovú spoločne s čurillovcom Ďurkom šikanovali na pracovisku. A keď jej šéf šikanu odmietol, tak ho odpálili. Za asistencie Ódora. Perfektné. Nech žije Slušné Slovensko! 
 9. A čo na to Čaputová? Zastala sa napadnutej ženy? Nie, ona predsa miluje čurillovcov. Čo tam po tom, že trýznia ženy – madam si radšej odskočí na výletík do New Yorku. Strýko Soros volá. 
 10. Milí priatelia, to, čo sa deje na Slovensku, je ako zo zlej komédie. Už nech je 30. september, nech pošleme tých vagabundov na smetisko dejín.
 11. Ešte jedna zlá správa. Zajtra som mal byť na besedách v Banskobystrickom kraji, no včera večer ma skolila riadna chrípka – horúčky, triašky a tak. Mrzí ma to, nemôžem prísť, nechcem nikoho nakaziť a fakt sa necítim dobre. 

Ale Laco Kamenický do BBSK pôjde a zoberie aj moje knihy statusov – prosím, keby sa tam náhodou objavil Matovič, tak mu jednu glücknite 😉

P.S. Verím, že do stredy a štvrtku sa dám dokopy, čakajú nás besedy v Žilinskom kraji a v piatok v Trenčianskom kraji. 

VENCEREMOS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *