26. mája 2024

Pellegrini školil Šimečku. Povedal, že Slovensko potrebuje vlastné riešenia, nie diktát z Bruselu. Obvinil Šimečku z nezodpovednosti a populizmu

0

J. Baránek zhodnotil Pellegriniho vydieranie SMERU


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Slovensko je členom Európskej únie, a preto musí dodržiavať jej pravidlá. Avšak nie všetky pravidlá sú pre nás výhodné, pretože niektoré návrhy z Bruselu nám spôsobujú viac problémov ako úžitku. To si uvedomuje aj líder Hlasu-SD Peter Pellegrini, ktorý by sa rád zasadil za väčšiu suverenitu Slovenska.

Naše problémy treba riešiť okamžite

Peter Pellegrini má jasno v tom, že Slovensku nepomôžu teórie z Bruselu. Svoj názor na situáciu vyjadril v krátkom statuse a priloženom videu z televíznej debaty s Michalom Šimečkom, ktorý je nielen predsedom Progresívneho Slovenska, ale aj podpredsedom Európskeho parlamentu. Pellegrini sa stretol so Šimečkom dnes v RTVS v diskusnej relácii O 5 minút dvanásť a podľa neho v nej zaznelo veľa, ale hlavné podľa lídra Hlasu-SD bolo, čo už povedal, a čo je stále rovnaké a nič sa na tom nezmení, že „Slovensku nepomôžu teórie z Bruselu“. Na prvom mieste záujmu Hlasu-SD preto sú a budú Slovensko jeho občania.

K Michalovi Šimečkovi v diskusii Peter Pellegrini povedal: „Vašou rétorikou to teda znamená, že po voľbách sa končí problém migrácie, po voľbách sa končí problém kontaminovaných potravín, ukrajinského obilia, končí sa problém zdražovaním, končí sa problém energetickej krízy, lebo všetko považujete za súčasť volebnej kampane. Ja to považujem za reálny problém. A hovorili ste, že treba vidieť za horizont. No ja, na rozdiel od vás, za ten horizont vidím, a preto trvám na tom, že voľby nevoľby okamžite teraz treba riešiť problémy, lebo sa nám vypomstia potom ďaleko viac a viac. A vám garantujem, že ak nezačneme teraz chrániť národnoštátne záujmy tak ako treba, tak o mesiac o dva to bude podstatne ťažšie,“ povedal Pellegrini progresívcovi Šimečkovi, ktorý sa už dlhšie tvári akoby mal „európsky“ recept na vyriešenie všetkých problémov Slovákov.

Zdroj: FB / Peter Pellegrini


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *