23. apríla 2024

Ľuboš Blaha: MATOVIČ DNES USVEDČIL SVOJU VLASTNÚ VLÁDU, ŽE SLÚŽILA MAFII

0
Ľuboš Blaha: MATOVIČ DNES USVEDČIL SVOJU VLASTNÚ VLÁDU, ŽE SLÚŽILA MAFII

Ľuboš Blaha: MATOVIČ DNES USVEDČIL SVOJU VLASTNÚ VLÁDU, ŽE SLÚŽILA MAFII


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Matovič dnes na Sulíka vytiahol sms-kovú komunikáciu, ktorá potvrdzuje, že Sulík počas Matovičovej vlády slúžil Pente. Spojka bola Bittó

 1. Na tom nie je nič prekvapujúce – SASKA bola vždy projektom oligarchov, slúžila Kočnerovi a ďalším milionárom. Celé roky.
 2. Všetci to vždy vedeli, vrátane Matoviča, no napriek tomu s nimi išiel do vlády a dobrovoľne odovzdal štát tým, ktorých nazýva mafiou. Bravó, Igor.
 3. Čiže dnes sme sa vlastne dozvedeli, že Matovič slúži mafii. A umožnil Sulíkovi, aby rozkrádal štát. V prospech mafie. Ergo – Matovič je truľko mafie. Gratulujeme.
 4. Otázka je skôr iná. Matovič dnes mával nejakým vykresom, ktorý si sám napísal a tváril sa, že to je dôkaz. Nie je to absurdné?
 5. Takýchto výkresov si môže hocikto vytlačiť aj dve tony. Do dvoch minút vám napíšem fiktívnu komunikáciu Matoviča s ex-poslancom OĽaNO Herákom, ako sa dohadujú na organizácii pedofilnej siete – bude to znamenať , že Matovič je pedofil?
 6. Matovič sám tvrdí, že svoje tvrdenia nemá ako dokázať. A zase sa oháňa detektorom lži, z čoho už zíva celé Slovensko. Magor a jeho detektor. Tridsiate piate pokračovanie. Zív.
 7. O tom, že hlavné médiá majú v rukách oligarchovia, my čosi vieme. Denník N vlastní ESET, a preto kopú do Smeru. Jojku vlastní J&T, a preto mám zakázaný vstup do televíznych diskusií.
 8. Keď sa pozriete na médiá Penty, zistíte, ako do mňa celé roky kopú. Priam hystericky. To isté platí pre Sorosovo Sme. Je zjavné, že oligarchické médiá najviac útočia na Fica, na Blahu, na Smer. Všetky.
 9. Ale vďaka týmto istým médiám Matovič pred troma rokmi vyhral voľby. Vtedy z neho robili bojovníka proti mafii, hoci vedeli o jeho daňových podvodoch, zločinoch s Vandákom aj kšeftoch s Majským. To ako vysvetlíš, ty trúbka?
 10. Existuje len jedno vysvetlenie – Matovič je produkt mafie. A so Sulíkom si môžu podať ruky – obaja slúžili bankám, obaja pomáhali finančným skupinám, obaja ničili život Slovákom. Spolu s PS-kom, ktoré ich vládu podporovalo.
 11. Mňa by len zaujímalo, ako chce Matovič vysvetliť, že mu niekto ponúkal za 1 milión eur ukradnutú komunikáciu Sulíka a on toho človeka nenahlásil – veď to je trestný čin. Z toho sa nevykecá.
 12. Po dnešku je jasné jedno – tri roky tu vládla mafia. A Matovič o tom vedel a napriek tomu to podporoval.
 13. To je strašná hanba, Igor, ty si vlastne mopslík oligarchov. Povedz, ako veľmi si vrtel chvostíkom, keď si im slúžil?
 14. A vieme ešte niečo. Dávajte si pozor na mobily. Matovič je schopný akejkoľvek špinavosti – v minulosti si nahrával Procházku, teraz kradne sms komunikácie. Chrapúň na pohľadanie.
 15. Len sa hádajte, chlapci. Nech Slovensko vidí, čo ste zač. Toto je slovenská pravica. Toto je SaS, OĽaNO, PS, Sme rodina… Mafia.

Je čas ich všetkých poslať na smetisko dejín. Najvyšší čas


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *