Video-Róbert Bačinský: Naď je najväčšia pohroma, ktorú slovenská armáda kedy mala.

0
Róbert Bačinský: Naď je najväčšia pohroma, akú slovenská armáda kedy mala.

Róbert Bačinský: Naď je najväčšia pohroma, akú slovenská armáda kedy mala.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


S bývalým vojakom a kandidátom na poslanca do NR SR za ĽSNS Róbertom Bačinským o misii KFOR v Kosove, o konflikte medzi Srbmi a Albáncami, o NATO, Naďovi, Globsecu aj o tom, prečo vystúpil z armády, prečo vrátil vyznamenanie a prečo vstúpil do politiky.

Rozhovory s Mimi Šramovou: Videl som v Kosove na vlastné oči, čo dokáže NATO.

V tomto príspevku by som sa chcel venovať téme, ktorá ma veľmi znepokojuje. Ide o postoj bývalého ministra obrany Jaroslava Naďa k slovenskej armáde. Podľa môjho názoru je Naď najväčšia pohroma, ktorú slovenská armáda kedy mala. Nie len že nezabezpečil dostatočné financovanie a modernizáciu našich ozbrojených síl, ale aj zneužíval svoju funkciu na politické účely a škodil medzinárodnému imidžu Slovenska. V tomto článku by som rád poukázal na niektoré z jeho najhorších rozhodnutí a výrokov, ktoré dokazujú, že Naď nemal byť nikdy ministrom obrany.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *