25. februára 2024

Slavěna Vorobelová-Otázkou je, či padne režim

0

Slavěna Vorobelová-Matovičovi nechutí vlastná medicína


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Padne režim?!

Toľko očakávané predčasné voľby sa nezadržateľne blížia. Občania Slovenska na ne čakajú od februára 2020, kedy sa k moci dostal amatérsky, nenávistný, protislovenský, proukrajinský, proamerický, probruselský provojnový propfizerovský zločinecký režim reprezentovaný Matovičom, Hegerom, Kollárom, Sulíkom, Remišovou, Naďom, Kolíkovou, Pročkom, Mikulcom, Hamranom a inými špeciálnymi „expertmi“, ktorí dokázali, že totalitné, ba priam až fašistické praktiky sú im natoľko blízke, že ich zaviedli do praxe. A aby toho nebolo málo, tak v ich zverstvách im dokonca asistovala aj dúhovo-agresívna kráľovná Čaputová, ktorá od nich na záver dokonca prebrala štafetu a dosadila si svoju vlastnú bábkovú vládu na čele s Ódorom, ktorý sa tu preventívne vyhráža občanom, že on kľudne môže vládnuť aj ďalší rok po predčasných voľbách. Trošku drzé slová na kovaného liberálneho demokrata, ale mňa to vôbec neprekvapuje. Veď títo „slušní“ nám na pravidelnej báze dokazujú, že sloboda, demokracia, spravodlivosť a pravda je len to, čo chcú oni, čo dovolia oni, čo bez dôkazov odsúdia oni, čo si myslia oni a čomu veria oni. A nezabúdajme ani na to prorežimové služobníctvo, konkrétne „nezávislé“ spravodajské médiá, moderátorov, novinárov, hercov, umelcov, spevákov, šašov, kadejakých policajtov Dúhovských, pofidérne mimovládky a nadácie financované zo zahraničia a kadejakých pomýlených Naďovych brigádnikov z Globsecu a podobnej štváčskej žumpy, ktorá nás tlačí do vojny proti Ruskej federácii a jej spojencom. Nezabúdajme ani na tých, tzv. užitočných idiotov a aktivistov spomedzi občanov, ktorí sa tiež snažia mobilizovať a verbovať do týchto volieb, aby sa pokúsili odvrátiť pád tohto zločineckého režimu v tom lepšom prípade a v tom horšom prípade, aby dostali k moci jeho ešte horšiu, agresívnejšiu progresívnu alternatívu pod záštitou dúhových extrémistov z Progresívneho Slovenska. A robia preto všetko, manipulujú, zavádzajú, podvádzajú, zastrašujú, klamú, zahmlievajú, špinia, vymývajú mozgy a presviedčajú občanov, že to nie oni sú to skutočné zlo, ktoré sa rozťahuje po Slovensku a ktorého skutočným nepriateľom je slovenský národ, jeho tradičné hodnotové ukotvenie, jeho historický a kultúrny odkaz a jeho prirodzený priateľsky postoj k Rusku a iným slovanským národom, ku ktorým patríme aj my. (audio verziu si môžete vypočuť TU)

Aj napriek tomu, že niektoré teórie politického marketingu hovoria, že občania si činy politikov pamätajú približne 3 mesiace, a potom ich to už viac netrápi, tak nejdem Vám teraz menovať všetko, čo tu táto vládna svoloč za tých 3,5 roka napáchala, pretože určite nikto z Vás na to nezabudol a ani neuveril univerzálnemu argumentu LEBO FICO, ale predsa len niekoľko vecí pripomeniem.

1. Protesty za Slušné Slovensko organizované nejakou pubertiačkou Farskou a apolitickým produktom amerického politického John Jay inštitútu, nejakým Šeligom.
2. Volebný podvod na občanoch pomocou podvodného marketingu v roku 2018 (Čaputová) a v roku 2020 (Matovič), nekonečné tancovanie na hroboch dvoch nevinných ľudí.
3. Záhadná smrť generála Lučanského ako Mikulcova reforma polície a Kolíkovej reforma spravodlivosti.
4. Celoplošné „dobrovoľné“ testovanie (2x), modré certifikáty a včeličky experimentálnej slobody.
5. Absolútne zlyhanie pri manažovaní pandémie, obrovský počet mŕtvych a štátny protiústavný teror na občanoch.
6. Porušovanie Ústavy SR, základných ľudských práv a slobôd, porušovanie Norimberského kódexu o medicínskych experimentoch na ľuďoch.
7. Expresne rýchle prijatie okupačnej dohody s americkou armádou.
8. Sláva Ukrajine, my sme Ukrajina, podporovanie ukrajinského banderizmu.
9. Nezmyselné sankcie uvalené na Rusko, vyostrovanie vzťahov s jadrovou superveľmocou.
10. Odzbrojenie Slovenska, Ukrajina na 1. mieste!
11. Extrémny nárast cien základných životných potrieb, vrátane cien energií, PHM…
12. Extrémne zadĺženie štátu na úkor obyvateľstva, zvýhodňovanie finančných skupín a bánk.
13. Amaterizmus, hádky, polarizácia spoločnosti, chaos, medzinárodná hanba, marazmus.
14. Zaplavovanie nášho územia nelegálnymi migrantmi, na ktoré si podľa slov Hamrana máme zvykať.
15. Rozbíjanie súdržnosti V4, vazalstvo a poslušnosť bez otázok voči spojeným štváčom americkým.
16. Zbytočné nákupy vojenskej techniky na úkor sociálnej stability a sociálnych istôt.
Atď., atď….

JEDINOU správnou vecou, ktorá sa podarila počas ich vládnutia, bolo zvolenie Maroša Žilinku za generálneho prokurátora!!

P.S.: Pofidérne mimovládky ako napr. Globsec a Mladí proti fašizmu o.z. zaplatili vlak z Prahy a Brna, aby zvážali slovenských občanov (prevažne študentov) k voľbám. A nikto nič, ešte k tomu majú mediálnu podporu. Ale keď taký Fico zabezpečí autobus pre dôchodcov na oslavy SNP alebo stranícky míting, tak už naňho ukazujú všetky mimovládne prsty ako Fico korumpuje dôchodcov. Ale oni sú tí spravodliví, oni môžu zvážať koho chcú a odkiaľ chcú a ešte to prezentujú ako nádej na záchranu krajiny v ich slova zmysle. Zvážajú migrantov, zvážajú voličov, len aby nezačali čoskoro odvážať nás, slovenský národ.

Toľko len môj pohľad na politické dianie. Nebudem vás nabádať ani vnucovať Vám, koho voliť. Každý má právo na názor, a teda nech si volí, koho uzná za vhodné, o tom je predsa tá skutočná sloboda a demokracia! Ale treba si položiť otázku: Kto je ten, čo najviac klame a manipuluje?!

FB: Slavěna Vorobelová

Tag: čaputováFicoGlobsecHamranHegerKollármatovičMikulecNaďOdórPellegrinipredčasné voľby 2023Progresívne SlovenskoŠeligaSlovensko na 1. miesteSMER SSDSulíkUSAVorobelová

Slavěna Vorobelová


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *