Čaputovej farizejstvo a špinavá protištátna politika odkrytá v plnej nahote!

0
Čaputovej farizejstvo a špinavá protištátna politika odkrytá v plnej nahote!

Čaputovej farizejstvo a špinavá protištátna politika odkrytá v plnej nahote!


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


 Autor: ferro/blog Pravda

To, ako sa Čaputová politicky správa po ostatných PV, nie je politicky normálne!

Čaputová sa jasne postavila do polohy povolebného vyjednávača v prospech jedného politického smeru a tým je neoliberálna Západná/USA, protištátna, protinárodná politika v podobe PS, SaS…

Ak by bola Čaputová takou nestrannou prezidentkou, za akú sa vydáva, tak po tom, čo odovzdala poverovaciu listinu Ficovi na povolebné zostavenie Vlády SR s termínom do 14 dní, tak by sa z tohto politického poľa stiahla a čakala by, bez akej koľvek inej aktivity, na to, aký výsledok jej Fico prinesie!

Ale NIE!

Ona sa pod rúškom akejsi novej, ňou začínajúcej parlamentno-povolebnej  „prezidentskej zvyklosti“, od prvo počiatku, hrubo a neadekvátne zapája do povolebného politického vývoja a sama sa, vlastnou aktivitou zapojila do skladania novej Vlády SR!!!

NEAKCEPTOVATEĽNÉ!!!

A teraz odhaľme jej skutočnú politicko-farizejskú tvár!

Je potrebné položiť Čaputovej takúto priamu otázku – „Ako by ste sa povolebne správali, ak by voľby dopadli výsledkom exit pollu podľa FOCUS?“

Áno, na toto, sa je potrebné Čaputovej opýtať!

Prečo?

Nuž „len“ pre toto!

TV Markíza ihneď po ukončení moratória v sobotu 30.9.2023, okolo 22:45 hod. s veľkou pompou predstavila akési hausnumera od FOCUS, ako by mali dopadnúť PV 2023, na základe akéhosi ich exit pollu – https://tvnoviny.sk/domace/clanok/860027-exkluzivny-exit-poll-vitazom-je-progresivne-slovensko

Najskôr malá odbočka – nože Slováci, občania – voliči, priznajte sa, či Vás niekto z FOCUS, po opustení volebnej miestnosti oslovil z otázkou,  ako ste volili pre potreby ich, akéhosi pofiderného exit pollu?

Lebo mne sa toto ešte nikdy nestalo a to chodím ku každým voľbám aj ku každému jednému referendu už od čias socializmu (prvý krát v roku 1986)!

Ba ani nikoho takého nepoznám z môjho bližšieho, či vzdialenejšieho prostredia.

A ešte si neodpustím jednu poriadne štipľavú otázku – „FOCUS a TV Markíza, čo myslíte, aké výsledky Vášho exit pollu by Vám vyšli, ak by ste tento Váš prieskum počas volieb, robili v tých okrskoch, kde OĽANO dosiahlo konečné volebné výsledky od 85% do 92,05%? – viď napr. TU – „Bez Rómov by OĽaNO nebolo v parlamente. Ako Matovič získal desaťtisíce rómskych hlasov?“ – https://domov.sme.sk/c/23226885/romovia-olano-matovic-pollak-hlasy-volby-2023.html

A teraz späť k tomu, čo Slovákom podstrčili na TV Markíza ihneď po tom, čo padlo moratórium na zverejňovanie volebných výsledkov.

TV Markíza týmto spôsobila obrovskú radosť, doslova nekontrolovateľný ošiaľ, nie len v centrále Progresívneho Slovenska, ale s najväčšou pravdepodobnosťou sa od radosti otriasol aj Čaputovej „prezidentský“ palác…!

Už som len čakal, že Grasalkovičov palác sa okamžite „odeje“ do farieb Progresívneho Slovenska  teda na modro…

Tieto FOCUS (čáry-máry) exit pollove výsledky, na zvoliteľných miestach, vyzerali takto:

PS – 23, 5 %

SMER-SSD – 21,9%

HLAS-SD – 12,2%

OĽANO – 8,0%

SaS – 6,4%

Republika – 6,0%

KDH – 5,3%

Takže, ak by PV (nedajbože) dopadli takto, tak aké by bolo Čaputovej povolebné správanie sa?!

Čakala by s poverením na zostavenie novej vlády, pre Šimečku ml. až do 02.10. do 15:00 hod.?

Nuž podľa mňa určite NIE!

Určite by to urobila skôr a pompéznejšie!

Avšak iná otázka je dôležitejšia a zásadnejšia!

Ak by PV dopadli tak, ako odprezentoval FOCUS-MARKÍZA exit pool, bolo by správanie sa Čaputovej rovnaké, aké bolo po tom, ako odovzdala poverenie na zostavenie Vlády SR Ficovi?

Lebo vieme, že Fico ešte ani nevytiahol päty z „jej“ paláca, a už u nej sedel Šimečka ml.

Tak sa pýtam, ak by Čaputová odovzdala poverenie na zostavenie vlády Šimečkovi ml., rovnako by si ihneď na to pozvala k sebe druhého v poradí – Roberta Fica/SMER-SSD???

Aby mu pogratulovala k volebnému druhému miestu a zároveň aby ho poinformovala, aké budú jej nasledujúce kroky pri zastavovaní vlády???

Za mňa – JEDNOZNAČNE NIE!!!

V takomto prípade, by Čaputová o druhého v poradí, o Fica/SMER-SSD ani len nezakopla!

Ba dovolím si povedať, že ba práve opačne, ešte by si doň politicky škaredo kopla!!!

A toto je to o čom píšem v názve môjho dnešného článku, že – „Čaputovej farizejstvo a špinavá protištátna politika odkrytá v plnej nahote!“

Za všetkým tým, čo som vyššie napísal, si plne stojím!

Lebo presne takto sa Čaputová politicky podlo zachovala k Ficovi/SMER-SD (vtedy aj k K-ĽSNS!), po PV 2020, kedy Fico/SMER-SD skončili na druhom mieste, a ani len o nich, v jej vtedajšej povolebnej aktivite – NEZAKOPLA!!!


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou po voľbách nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *