Čo chýba a bude chýbať Ficovi alebo Igor nám ešte ukáže ?

0
Matovičove pod-vodné volebné tromfy.

Matovičove pod-vodné volebné tromfy.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


 Autor: vltava222

Dnes v stredu, iba pár dní po voľbách, sa udiali dve veci. Potvrdilo sa, že Robert Fico mal úplnú pravdu, keď predčasom, zoči-voči migrantom, dôrazne vyzval vládu na okamžitú kontrolu na slovensko-maďarskej hranici s tým, že okolité štáty to urobia a sme nahratí.

To druhé zaklincoval ešte stále predseda parlamentu v tlačovej besede na TA 3. Desať policajtov v piatich áutách a nezistený počet novinárov podľa neho usporiadalo cirkus. Odviezli niekoľko faktúr z Leškovej 5 v Bratislave, kde sídli jeho rádio. Ten cirkus je vraj preto, lebo bolo treba prekryť to, o čom sa píše v prvom odseku. Totiž, fatálne zlyhanie Ódorovej vlády s migrantmi.

Aj iné zaujalo – Boris Kollár sa po ôsmich rokoch, keď nemohol, veľmi jasne a zreteľne vymedzil proti médiám a žurnalistom tuším zo SME, Denníka N a Aktualít, keďže teraz už môže. Uňho si títo novinári neškrtnú, lebo sú propagandisti.

Spomeňme si v tejto chvíli na donedávna koaličného kolegu Sme rodiny Igora Matoviča. Čelí podozreniam aj na videách, že tých rekordných 80 až vyše 90 percent hlasov v rómskych osadách získal nedovoleným spôsobom, či už ide o údajných 500 eur alebo prísľub iných výhod. Ak je tak, na to sú orgány činné v trestnom konaní a ústredná volebná komisia, ak dostane podnety od oprávnených subjektov.

A teraz k Ficovi, ktorému podľa titulku niečo chýba a bude chýbať. Ťažko vie niečo zmeniť, aj keby si nohy polámal. Keby som napísal, že nám hrozí vláda propagandistov, čo už naznačuje končiaci predseda parlamentu, ktorý nie vždy „mohol“ alebo mohol vždy a nechcel, až toto by vyvolalo cirkus. Pomaly aj z OSN by nás vylučovali. Mám na mysli kontrolu médií, aby nestrieľali od boku a neoblbovali – prepáčte za výraz – verejnosť, keď ide voliť alebo aj vždy inokedy. To by asi neprešlo. A majitelia médií i húfy niekedy až prisprostých, sprepytujem, novinárov, ostanú na svojich miestach.

Možno hrozí aj niečo viac. Predstavme si, že Matovič alebo Matovič 2 či iný fiškus dokáže zopakovať vrcholné cirkusové číslo z osád či už s pomocou propagandistov alebo aj sám. A výsledkom bude tých 80 či 90 percent v jeho prospech možno na celom Slovensku.

Fantazmagória ? Len aby…


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *