Dr. Igor Bukovský: Novinári TAKTO podporujú chaos a pseudorealitu v spoločnosti

0
Dr. Igor Bukovský: Novinári TAKTO podporujú chaos a pseudorealitu v spoločnosti

Dr. Igor Bukovský: Novinári TAKTO podporujú chaos a pseudorealitu v spoločnosti


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Novinári TAKTO podporujú chaos a pseudorealitu v spoločnosti

Takto: Konanie politického subjektu, ktorý je dôvodne podozrivý a vyšetrovaný z porušovania zákona č. 181/2014 Z. z. (Zákon o volebnej kampani) a morálky, označujú ako „genialitu“ jeho vládcu a vodcu.

Politické konanie dôvodne podozrivé z porušenia zákona je „genialita“? Naozaj?

Každý, kto také konanie označuje ako „genialita“, ignoruje mimoriadne dôležitý odkaz psychiatrie a prispieva k podporovaniu nebezpečnej pseudoreality, teda vymyslenej skutočnosti.

Každý, kto by s takým politikom vytvoril vládu, je podľa mňa alebo rovnaký „génius“ alebo naivný blázon, ktorý si myslí, že jemu sa nestane to, čo sa stalo všetkým ostatným pred ním.

Hlavne však: Každý, kto by s takým politikom vytvoril vládu, podľa mňa (a našej spoločnej trojročnej skúsenosti) podporí ďalší rozvrat štátu, vzťahov a morálky.

Zajtra: Koalícia Oľano a priatelia by mala zaplatiť pokutu až 930 000 Eur! Z našich daní!

Novinári, ktorí podporujú chaos a pseudorealitu v spoločnosti, by sa mali hanbiť. Nie sú to objektívni informátori, ale propagandisti a manipulátori. Vychvaľujú politické konanie, ktoré je v rozpore so zákonom a morálkou, a nazývajú ho „genialitou“. To je absolútne neprípustné a nezodpovedné.

Politické konanie, ktoré je podozrivé z porušovania zákona o volebnej kampani, nie je „genialita“, ale zločin. Takéto konanie ohrozuje demokraciu a právny štát. Novinári by mali byť kritickí a nezávislí, nie slepo podliehať vplyvu jednej strany alebo osoby.

Novinári, ktorí podporujú chaos a pseudorealitu v spoločnosti, sa stávajú súčasťou problému. Namiesto toho, aby informovali verejnosť o faktoch a dôsledkoch politického konania, sa zapájajú do šírenia lží a dezinformácií. Tým poškodzujú dôveru ľudí v médiá a v politiku.

Novinári by mali byť hrdinmi, nie zradcami. Mali by brániť pravdu, nie ju skrývať. Mali by podporovať mier, nie chaos. Mali by rešpektovať zákon, nie ho porušovať. Mali by slúžiť spoločnosti, nie jej škodiť.

JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *