26. mája 2024

Horory na Úrade vlády. Dnes tam Odor pozval „šarmantnú“ pani Radičovú, odborníčku na sociálne veci.

0

Horory na Úrade vlády. Dnes tam Odor pozval „šarmantnú“ pani Radičovú, odborníčku na sociálne veci.

 Autor textu: medvedar

Čo nové na úrade vlády ? Nuž, stále tam sedí vláda naslovovzatých odborníkov Čaputovej Odora a jeho organizovanej skupinky.

Úrad vlády je síce plný úradníkov, ale úradníkov nikdy nie je dosť. A tak tam dnes Odor pozval „šarmantnú“ pani Radičovú, odborníčku na sociálne veci. Neviem, čo tam prišla robiť, no zlé jazyky tvrdia, že si so sebou v kabelke priniesla sekerku, nôž a nožnice. Vraj sa pomocou týchto jemných nástrojov pokúsi upraviť sociálne istoty Slovákov, – napr. trináste dôchodky /sekerka/, sociálne dávky /nôž/ a ostatné sociálne vymoženosti /nožnice/.

Pomoc odborníčky, ktorá vie čo odseknúť, čo odrezať a čo poriadne ostrihať sa Odorovi iste zíde. Jeho vláda totiž zápasí s akútnou sociálno-politickou schizofréniou. Odor, Horváth a spol. totiž jednou časťou svojej osobnosti zostavili maketu vyrovnaného štátneho rozpočtu – na druhá časť ich osobnosti proti takémuto rozpočtu protestuje. Jeden z tvorcov vyrovnaného rozpočtu ,minister financií Horváth, označil svoje vlastné dielo za čosi strašné-za vec, ktorá by v prípade realizácie Slovensko úplne rozvrátila a priniesla do stavu celospoločenskej katastrofy.

– To ako keby doktor Frankenstein /román M.Shellyovej/ svojho homunkula najskôr s pôžitkom vytvoril a potom sa sám vydesil činov, ktorých bol schopný. Anglický horor má svoje grády. Je to však iba dielo fantázie. My na Slovensku sme vytvorili onakvejší horor. A stopercentne realistický. Žiadna fikcia. Ak urýchlene nenastúpi vláda Smeru, Hlasu a SNS, – tak potom krutá realita.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *