Zákerní Rusi vyzbrojili Hamas americkými M4….

0

Zákerní Rusi vyzbrojili Hamas americkými M4....


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Autor textu: dedic

Po troch dňoch vajatania, potom čo o americkej výzbroji Hamasu písali nielen publicisti z americkej alternatívnej mediálnej scény, nielen bývalý poslanec kyjevského parlamentu Kiva ale aj americkí politici ako kongresmanka M.T.Greenová alebo Trump Jr, vyjavil svoju „pravdu“ konečne aj Kyjev.

Predstaviteľ ukrajinskej vojenskej rozviedky dnes priznal, že Hamas mal a má k dispozícii aj americké a NATOvské zbrane, ktoré USA a NATO predtým dodali Ukrajine. Americké pušky M4, americké ručné protitankové strely Javelin a pod. sú v rukách Hamasu už aj podľa Kyjeva. Áno, sú tam. Ibaže sa tam nedostali zásluhou predstaviteľov kyjevského režimu. Dostali sa tam , ako inak, prostredníctvom ZÁKERNÝCH RUSOV. NATOvské pušky a pancierovky ukoristené na Ukrajine Rusi tajne dodali Hamasu – aby v očiach Izraela, USA a svetovej verejnosti zdiskreditovali čestných banderovských bojovníkov. Nuž veru tak. Zbrane NATO sa dodali Hamasu zákerní Rusi.

V ukrajinskej tajnej službe, v stredisko pre psychologické a špeciálne operácie /SBU-CIPSO/ zrejme dnes pracujú potomkovia dvoch geniálnych odesských spisovateľov, tvorcov neprekonateľnej podvodníckej postavy Veľkého kombinátora /román Dvanásť stoličiek/, Ostapa Bendera. Určite to tak bude, lebo nikto okrem Veľkého kombinátora Ostapa Bendera nie je schopný skombinovať kreatívne náročnú legendu, akou je aj táto o ruských dodávkach ukrajinských zbraní do Palestíny. Klobúk dolu. Geniálne…Len to trochu dlhšie trvalo. Kombinovanie a konfabulovanie takýchto nezmyslov mohlo prísť aj skôr. Takto totiž celý príbeh á la Ostap Bender stráca trošku na vierohodnosti.

Nech je akokoľvek, svorka tunajších pro-západných trolov, ktorá dva dni označovala informácie o zbraniach USA či NATO v rukách Hamasu za konšpiráciu, hoax a fejk a rozhorčovala sa, prečo takýto hoax Pravda zverejnila, asi dnes na chvíľu stíchne. Určite však iba na chvíľu. Profesionálny trol, hladný po eurách, si iste zase čosi nájde. Nezáviďme mu, – život je dnes ťažký a drahý. Z voľačoho treba žiť, no nie ?


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou po voľbách nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *