Ľuboš Blaha: CHCEME, ABY SLOVENSKO OVLÁDAL PROGRESIVISTICKÝ „DEEP STATE“?!

0

Ľuboš Blaha: KVÔLI NIM ZOMIERALI NEVINNÍ ĽUDIA A ONI TU EŠTE BLIAKAJÚ PO NÁS


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Večerné správy – toto sa na zapredanej Markíze nedozviete

 1. Matovič dnes vulgárne nadával poslancovi Smeru Jánovi Mažgútovi. Trnavský podvodníček sa už úplne opustil.
 2. Nevie sa povzniesť na to, že prehral voľby a že ho celé Slovensko s výnimkou osád považuje za obyčajného psychopata.
 3. A tak ako pubertiak chodí po parlamente a nadáva iným poslancom, keď robia rozhovory na kamery.
 4. Aj slušne vychovaný pes vie, že sú chvíle, kedy nemá štekať. Matovič zase raz celému Slovensku ukázal, že jeho intelekt nikdy nedosiahol vývojový stupeň homo sapiens. On to, zúfalec, nedotiahol ani na homo erectus.
 5. Ďaleko vážnejšie než tento šašo je však niečo iné. Na Slovensku sa rozlieza niečo, čo kedysi pomenoval prezident Trump v USA ako „Deep State“.
 6. Ako je možné, že vláda nemôže vyhodiť čurillovských gaunerov z polície? Ako je možné, že chobotnica je rozlezená všade a zabetónovala sa na súdoch, prokuratúre, v školách, v ÚPN, v stovkách úradov?
 7. Prehrali voľby a chcú ďalej vládnuť. Popierajú tým zmysel demokracie. Chceli by vládnuť bez mandátu od ľudí a ďalej ničiť Slovensko.
 8. Vymysleli si účelový úrad, tam pichli čaputovskú aktivistku z americkej ambasády a teraz sa každý gauner prihlási, že je oznamovateľ protispoločenskej činnosti a bum, budú tam navždy. Proti vôli väčšiny národa.
 9. A oni tomu ešte chcú hovoriť demokracia? Takto zabetónovaní pri moci neboli ani aparátčici v 50. rokoch.
 10. Donald Trump je potvrdením toho, že pokiaľ neporazíte Deep State, nad zlom nezvíťazíte. Preto potrebujeme ľudí ako Matúš Šutaj Eštok, ktorý sa chobotnice nebojí.
 11. Na mňa sa môže spoľahnúť – môžu nás odvolávať, môžu nás kriminalizovať, môžu nás lynčovať. Neuhneme. A Deep State porazíme.
 12. Dejú sa aj humorné veci. Predseda KDH Majerský dnes pre eReport priznal, že v kancelárii nemá vlajku EÚ ani obraz Čaputovej. Mňa asi picne
 13. Logika nepustí – Majerský by mal spakruky podať návrh na odvolanie Majerského. Ak za to isté odvolávali mňa, prečo nie aj samých seba
 14. Mimochodom, redakcie nepriateľských médií vymetá úradníček Dubovský z ÚPN, platený z peňazí daňových poplatníkov, aby šíril svoje totalitné názory. Týpek primitívne nadáva na mňa, na ľavičiarov, na každého, kto má iný názor.
 15. Typický prejav totality. Ak na ÚPN pracujú takíto fašisti, ktorí nevedia rešpektovať ľavicové názory a radi by nás zatvárali ako kedysi Hitler, pýtam sa, čo to má ešte spoločné s demokraciou, slobodou a pluralitou?

Dnešok definitívne dokázal, že Slovensko má dva problémy. Neoliberálny „Deep State“. A Matovičov „Psychopathic State“. Oba treba urýchlene rieši


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou po voľbách nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *