Tlačová správa predsedu vlády SR Roberta Fica: Oficiálne ukončil komunikáciu so štyrmi médiami.

0

Tlačová správa predsedu vlády SR Roberta Fica: Oficiálne ukončil komunikáciu so štyrmi médiami.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Tlačová správa predsedu vlády SR Roberta Fica:
Predseda vlády SR R. Fico rešpektuje, že orgány verejnej moci majú podľa príslušných právnych predpisov povinnosť poskytovať médiám informácie o svojej činnosti. Súčasne zdôrazňuje, že účelom tejto povinnosti je garantovať pravdivé, všestranné a včasné informovanie verejnosti.


TV Markíza, Denník N, denník SME a webový portál Aktuality od prvých hodín vzniku vlády SR povinnosť pravdivo, všestranne a včas informovať verejnosť o činnosti orgánov verejnej moci, osobitne vlády SR a jej predsedu, neplnia. Sú to médiá, ktoré otvorene prejavujú nepriateľské politické postoje založené predovšetkým na zverejňovaní nepravdivých, neúplných informácií alebo na zamlčiavaní informácií.
Pokiaľ si citované médiá nezačnú plniť zákonnú povinnosť, predseda vlády SR R. Fico prerušuje s nimi akúkoľvek komunikáciu.
Tlačový a informačný odbor
Úrad vlády SR


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *