25. februára 2024

Slováci nie sú antisemiti

0

slovaci niesu antisemiti Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie,


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Autor textu: medvedar

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí.

Militantní sionisti často zamieňajú svoju dobyvačnú šovinistickú ideológiu za nevinnú túžbu mať svoj štát. Čiže za normálne vlastenectvo. Klamú. Nikto z tých, čo sú proti militantnému dobyvačnému sionizmu nie je proti právu Židov na svoj štát. Naopak-normálni ľudia doprajú Židom ich vlastný štát Izrael práve tak, ako ho doprajú Palestínčanom. V súlade s rezolúciami OSN z roku 1947 a v hraniciach, odsúhlasených vtedy medzinárodnými autoritami.

Územné výboje, ktoré od vzniku Izraela izraelský štát realizoval a vďaka ktorým dnes okupuje celé územie iného v 1947 medzinárodne proklamovaného štátu však už nemajú so zdravým židovským vlastenectvom nič spoločné. Militantný sionizmus má ambíciu nielen udržať existujúce okupované územia Palestíny, ale získavať nové – dokonca vrátane Sinaja, Libanonu, častí Sýrie a Jordánska. Cieľom militantných sionistov nie je Izrael v hraniciach z 1947 ale mýtický Veľký Izrael.

Súčasné hranice Izraela sú akoby „na kolieskach“ a posúvajú sa stále ďalej a ďalej. Bez ohľadu na to, či na okupovaných územiach žijú Židia alebo nie. Ak nie, tak ich tam militantní sionisti navážajú a vytvárajú pre nich čoraz väčší počet militantných osád. Ak militantní sionisti narážajú na odpor, siahajú po terore, vyhadzovaní palestínskych domov do povetria, po raziách a streľbe do palestínskych starcov, žien a detí. Toto nie je zdravý židovský patriotizmus, zdravé národovectvo či vlastenectvo. Toto je militantný, rasistický dobyvačný, imperiálny sionizmus. S takouto ideológiou našťastie, nechcú mať nič spoločné ani veľké skupiny obyvateľov Izraela.

Bohužiaľ, vládny režim v Tel Avive vedie izraelský štát a izraelský národ zlým, nezdravým smerom. Bez ohľadu na to, akú nevôľu a odpor to v ľuďoch z iných krajín vyvoláva. Militantní sionisti očierňujú odpor svetovej verejnosti voči nim hanlivými, nepravdivými invektívami. Obviňujú potom svetovú verejnosť z antisemitizmu. Samozrejme, nie je to vôbec pravda. Nikto normálny voči Židom nič nemá. Odpor voči násiliu páchanému sionistami na iných národoch , vrátane palestínskeho národa nie je antisemitizmus. Je to prirodzený odpor voči akémukoľvek násiliu, páchanému akýmkoľvek národom voči iným národom. Tento odpor, to je čosi, čo nemá nič spoločné s odporom voči židovskému etniku. Je to odpor voči akémukoľvek násiliu. Páchanému kýmkoľvek, proti komukoľvek a kdekoľvek.

Na blogovisku Pravdy sa už v minulosti objavili rôzne kampane. Najatí „autori“ tu publikovali „články“ propagujúce kadejaké náboženské sekty, kadejaké „umelecké“ smery, resp. propagujúce hejt proti Rusom, Maďarom, ficovcom, dankovcom, čaputovcom, pellegriniovcom, matovičovcom a pod. Najnovšie sa na blogovisku vyrojili štyria „autori“ zjavne nejako motivovaní na písanie článkov, ktoré ospravedlňujú medzinárodne odsúdené zločiny izraelských ozbrojených síl po odsúdeniahodnom zločinnom útoku extrémistov z Hamasu na izraelské kibuce. Tieto dezinformačné články, plné jednostranností, nespravodlivostí a lží nie sú dobrým vysvedčením o morálke ich autorov. Súdny človek si však na ne bohužiaľ už u nás zvykol a tak len ticho zanadáva a venuje sa dačomu pozitívnejšiemu…

Súdny človek – Slovák však už nemôže len tak ľahko nechať bez povšimnutia články, ktoré začínajú útočiť na historickú česť ba dokonca „genetickú výbavu“ Slovákov ako takých. Istému veľvyslanectvu sa zrejme nepozdáva, že Slováci nestoja poslušne na strane Izraela a neschvaľujú jeho masakry voči palestínskym civilom, ženám, starcom a deťom. Istému veľvyslanectvu sa nepáči, že Slováci majú na tieto činy, či skôr zločiny rovnaký názor ako predstavitelia OSN, čiastočne aj EU a ako Svätá stolica.

Na oplátku, z čohosi čo sa volá „nekama“ preto podporovatelia sionizmu začínajú útočiť na občanov Slovenskej republiky. Nepriamo ale aj priamo ich začínajú obviňovať z „antisemitizmu“. Jedným dychom sa však pri útokoch na Slovákov dopúšťajú rovnakej nechutnosti, akou je antisemtizmus. Dopúšťajú sa ANTISLOVAKIZMU. Antislovakizmus /nenávisť voči Slovákom/ a antisemtizmus /nenávisť voči Arabom, Židom, Asýrčanom a pod./. sú odporné. Patria do rovnakej skupiny nenávistných prejavov, bez ohľadu na to, či cieľom nenávisti sú Židia, Arabi alebo Slováci.

Suma sumárum: Slováci nemajú radi militantný šovinizmus -ani vlastný a ani cudzí. Ak ale nemajú radi sionizmus, neznamená to, že sú nepriateľmi Židov, že sú „antisemiti“. Naopak. Slováci sú na strane všetkých trpiacich ľudí a podporujú zmierlivosť, toleranciu a priateľskú spoluprácu všetkých národov na tom tomto našom spoločnom svete, na tejto našej spoločne zdieľanej planéte.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *