25. februára 2024

Už chápe Čaputová, čo sa vlastne deje a prečo, na východe Ukrajiny. .. ?!

0

Už chápe Čaputová, čo sa vlastne deje a prečo, na východe Ukrajiny


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Autor textu: ferro

…už chápe, ako nechala sebou manipulovať a do čoho nás Slovákov, Slovensko zatiahla bez toho, žeby používala zdravý a predovšetkým autonómny vlastný rozum?!

Bez toho, aby počúvala všetky hlasy, ktoré na Slovensku k tomuto konfliktu zaznievali! Prečo teraz mlčí?!

Prečo si už konečne nenasype hordy popola na hlavu?! Nemá tú povestnú politickú silu, aby tak učinila?! A o čo vlastne ide?

Nuž, „len“ o toto!

„Zelenskyj svoj prejav v USA nečakane zrušil“ – https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/691015-online-zelenskyj-bude-na-samite-krajin-g7-svoj-prejav-pre-americkych-senatorov-necakane-zrusil/

Zelenskyj mal, už nie osobne, ale len virtuálne, presviedčať amerických senátorov, aby USA neváhali a poslali ďalšiu vojenskú aj finančnú injekciu jemu na to, aby mohol zvíťaziť na Ruskom!

Lebo takto mu to sľubovali, že ho v tom nenechajú samotného, teda ak nebude s RF mierovo vyjednávať, ale bojovať!

Zelenskyj to vraj nečakane zrušil a ani samotní USA senátori nevedia dôvod, prečo sa Zelenskyj takto rozhodol, a doslova im takýto konaním dal na javo, že nimi opovrhuje.

Toto jeho konanie voči USA senátorom, sa dá nazvať aj tak, že – „ťa pohrýzol pes, ktorému si dával žrať“!!!

Biely dom tlačí na USA Kongres, aby schválili ďalšie financie pre vojenskú pomoc Ukrajine lebo do konca roka sa im terajšie vyčerpajú a potom už NIČ!

Potom sa stane čo?

Nuž presne to, čo povedal vo Washingtone, pri svoje už druhej návšteve za ostatné dva týždne, šéf Zelenského prezidentskej kancelárie Andrij Jermak, že bez USA vojenskej a finančnej pomoci Rusov neporazia!!!

No a tu je ten povestný kameň úrazu, v tomto totálne nezmyselnom vojenskom konflikte na východ od nás!

Prvý kameň úrazu bol ten, že vtedajší britský premiér Boris Johnson zakázal Ukrajine, ihneď v marci 2022, aby pokračovali v mierovom diplomatickom vyjednávaní o urovnaní konfliktu s Moskvou a že – „bude sa bojovať“!

Kto bude s Rusmi na ukrajinskom území bojovať?! Ukrajinci? Briti?!

Nuž podľa ostatného vyjadrenia šéfa prezidentskej kancelárie Zelenského, sú to jednoznačne USA!

Lebo síce ľudské vojenské zdroje dodáva (a tie už dochádzajú!) Zelenskyj, ale zbrane a financie dodávajú hlavne a predovšetkým USA!

Takže boje vedú na východe Ukrajiny proti RF, predovšetkým USA!

A jasne to potvrdzuje fakt, že ak USA skrze Republikánov v Kongrese USA, zatvoria ten povestný kohútik vojenskej a finančnej pomoci Zelenskému, tak Ukrajina vojenský konflikt prehrá!

Jermak to povedal, pri terajšej ostatnej návšteve Washingtonu úplne jasne takto – „…strata americkej pomoci by vytvorila veľké riziko, že Ukrajina vojnu s Ruskom prehrá.

Nuž vyvstáva otázka, či prehrá len Ukrajina alebo aj my celá EÚ?!

Lebo predsa aj my sme na Ukrajine „bojovali“ tým, že sme im poskytli všetok náš vojenský arzenál, okrem živej sily a samozrejme, že proti ruskými sankciami sme, najviac a hlavne, poškodili sami seba!

Takže Čaputová a vám podobní, je pravda, že na východe Ukrajiny bojujú proti RF Američania?!

Podľa mňa áno?!

Je pravda, že Briti a USA nechceli riešiť Ukrajinsko Ruský konflikt mierovými cestami, ale vojnou?!

Podľa mňa áno?!

Čaputová, je pravda, že Ukrajina na východe svojho štátu bojuje aj za Slovensko?!

Nuž podľa mňa NIE?!

Takže pravda bude asi to, že Ukrajinci na východe svojho štátu bojujú za záujmy Britov a hlavne za geopolitické záujmy USA?!

Lebo nie Ukrajina chce zrušiť Rusko ako také, ale jednoznačne nenásytný kapitalistický západ na čele s USA!!!

Už si to konečne Čaputová uvedomte a neklamte nás akousi vašou „správnou stranou dejín“!

Uvedomujete si, že ste celý čas stáli a stále ešte stojíte na tej zlej strane dejín?!

Prečo teraz, Čaputová, nezavolá do USA kongresu a nepožiada všetkých kongresmanov, aby tú vojenskú a finančnú pomoc Zelenskému schválili lebo, ak Ukrajina prehra s RF tento vojenský konflikt, tak Ukrajina nevybojuje mier ani pre Slovensko?!

Nuž nezavolá lebo pravda bude asi tá, že stále volali oni jej a ona, Čaputová, nás tu celý čas ťahala za nos, že ako my musíme Zelenskému pomáhať, že on bojuje za naše záujmy, že Rusko sa jednoducho musí poraziť a bla, bla, bla lebo vraj inej cesty niet!

A teraz keď USA došli financie na Ukrajinu a želateľné výsledky vo vzťahu k RF sa nedostavili, USA nezískali voči RF to čo chceli, tak zrazu je koniec!

Už netreba poraziť a zničiť RF?! Už sme dosť zruinovaní, ako EÚ, po všetkých stránkach! Už dovážame skvapalnený plyn z USA! Násobne drahší, ako je ten ruský!

Už sme spokojní, Čaputová? Toto bol cieľ „zničenia“ Ruskej federácie?!

Áno, aj z toho sa musí po skončení mandátu „prezidenta“ SR, Čaputová zodpovedať pred našimi nezávislými OČTK!!!

Lebo, ako aj sama Čaputová zvykne neustále smerom k SMER-SSD prízvukovať – „Právo a spravodlivosť na Slovensku musí platiť pre všetkých rovnako“!!!

Zdroje:

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/691015-online-zelenskyj-bude-na-samite-krajin-g7-svoj-prejav-pre-americkych-senatorov-necakane-zrusil/

https://www.cas.sk/clanok/2874801/zelenskyj-na-poslednu-chvilu-zrusil-prejav-v-senate-usa-poslal-zahadne-vysvetlenie/

https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/zelenskyj-senat-usa-projev-vojenska-pomoc-valka_2312052307_afo


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *