12. apríla 2024

Bude na prezidentskej funkcii po Kiskovi a Čaputovej ďalší USA protektor – Korčok ?

0

Kiskovi a Čaputovej ďalší USA protektor – Korčok


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Do tretice na Slovensku všetko najhoršie – a bude tu na prezidentskej funkcii po Kiskovi a Čaputovej ďalší sorosovec – Korčok ? Prezidentské voľby budú o.i. aj testom inteligencie, osobitne testom pamäťových spôsobilostí. Uvidíme, ako na tom sme.

Naše voľby prezidenta mali, majú a asi aj budú mať dve kolá. Fajn. V prvom kole to umožuje voľbu srdcom, v druhom kole sa ale už bude treba riadiť rozumom.

Sme pár dní pred prvým kolom. Tým, kde sa ešte dá voliť aj srdcom. Spomedzi srdcovkových kandidátov zatiaľ nás, ortodoxných slovenských vlastencov, najviac zaujali dvaja. Harabin, – najmä preto, že sa nebojí hovoriť v prípade konfliktu na Ukrajine objektívnu historickú pravdu. Jasne odmieta nálepku, že Ruská federácia je v ukrajinskom konflikte „agresorom“. Naopak, nebojí sa za skutočného agresora označiť NATO a jemu slúžiaci nezákonný a neústavný banderovský režim v Kyjeve. Formát blogu neposkytuje dostatok priestoru, aby sa tu prezentovali všetky logicky premyslené argumenty, o ktoré sa Harabin vo svojom stanovisku k Špeciálnej vojenskej operácii ozbrojených síl Ruskej federácie opiera. Ak máte záujem, využite internet.

Harabin je v oblasti medzinárodného práva jasný a presný. Škoda , že si celkové vyznenie svojej kandidatúry znehodnocuje zbytočne emocionálne preexponovanými útokmi na súčasnú vládu a jej čelných predstaviteľov. Vášnivosť je dakedy žiadúca -ale odtiaľ-potiaľ…Najmä, ak by malo ísť o prezidenta.

Druhou srdcovkou spomedzi kandidátov na prezidenta je Robert Švec. To je ten národniarsky kandidát, ktorý sa do volebného súboja „nedopatrením“ úradov takmer nedostal. Bola by to veľká škoda. Pretože R.Švec je zatiaľ pre každého slovenského vlastenca naozaj príjemným prekvapením. Švec bez nejakých emócií, racionálne konštatuje, že súčasná vláda R.Fica je pro-západná a pro-americká. Švec z toho nerobí jadro svojej kampane, naznačuje, že chápe o čo v politike-ide. Švec chápe, že aj politika R.Fica a spol. je limitovaná realitou, – nie ideálom. Aj v prípade R.Fica ide iba o umenie možného.

R.Švec je spomedzi všetkých prezidentských kandidátov najlepší v oblasti kvalifikačnej, poznatkovej prípravy na prezidentskú funkciu. Švec má naštudované geopolitické siločiary Slovenska. Je výborne pripravený v oblasti historickej geografie a v oblasti dejín Slovenska a slovenského národa. Švec sa /na rozdiel napr. od Uhríka ale aj Kotlebu/ nevyhýba ani otázkam, ktoré nepriatelia SR využívajú proti Slovensku a Slovákom. Ide predovšetkým o obdobie formovania idey samostatnej slovenskej štátnosti, boja Slovákov za autonómiu v rámci ČSR – no a samozrejme ide predovšetkým o obdobie prvej samostatnej Slovenskej republiky. Švec sa nebojí použiť utajované historické pramene a erudovane podáva problém deportácií židovského obyvateľstvaa pozíciu Mons. ThDr.J.Tisa v nich. Švec sa nebojí zaujať stanovisko ani k SNP a k úlohe J.Tisa v post-povstaleckom období. Jednoducho povedané, Švec má naštudované-na rozdiel od iných prezidentských kandidátov. Nemusí sa preto pálčivým témam vyhýbať a môže smelo na základe znalosti faktov formulovať svoje, nebojím sa povedať, štátnické stanovisko. Švec miesto fráz, škrupulí, klišé a vyhýbania sa odpovediam smelo formuluje, čo si on a jemu podobní vlastenci o histórii a o geopolitickom zaradení Slovenska naozaj myslia.

Prvé kolo prezidentských volieb je pred nami. Umožňuje nám, aby sme ešte neboli spútaní realitou a ev. nutnosťou voľby menšieho zla. Využime čas, ktoré máme do prvého kola volieb a skúsme si vybrať kandidáta, ktorý je nášmu srdcu najbližší. Skúsme v prvom kole voliť srdcom.

Lebo v druhom kole to už bude iba boj s hrozbou ďalšieho, – tretieho sorosovca v prezidentskom paláci.

Autor: Medvedar


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *