12. apríla 2024

Monika Beňová-ĎALŠIE KLAMSTVÁ DENNÍKA N a Dôležitý Naď

0

ĎALŠIE KLAMSTVÁ DENNÍKA N a Dôležitý Naď


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Europoslankyňa Beňová si všimla, že Denník N bol v poslednom čase viackrát nútený ospravedlniť sa kvôli šíreniu nepravdivých informácií a upozornila aj na nafukovanie sa exministra Naďa.
Dlhoročná poslankyňa Európskeho parlamentu za Smer-SD Monika Beňová na sociálnej sieti ostro okomentovala najnovšie prešlapy Denníka N a trápne vychvaľovanie sa bývalého ministra obrany, súčasnosti predsedu mimoparlamentnej strany Demokrati, Jarosalava Naďa.

Nepravdy Denníka N
Beňová na sociálnej sieti píše:

Dennik N, ktorý podporuje, protežuje a menežuje politiku Progresívneho Slovenska a s rovnakým nadšením nenávidí, ohovára a uráža Sme-SD, prišiel v ostatných dňoch s “novým marketingovým plánom”.

Keď sa 1. marca minister zahraničných vecí Juraj Blanár zúčastnil Diplomatického fóra v tureckej Antalyi, pol dňa vypisovali, ako tam ako jediný z EÚ prijal účasť a stretol sa s ruským ministrom zahraničia Sergejom Lavrovom. Urobili k tomu samozrejme kreslený obrázok a venovali tomu niekoľko hejterských komentárov. Pripojilo sa poslušne Progresívne Slovensko a zvyšok bezvýznamnej opozície. Na druhý deň sa ospravedlnili, že teda to tak nebolo. V krátkom članku.

Pokračovali o pár dní s nejakými okuliarmi, ktoré údajne RTVS zakázala herečke. Kvôli Korčokovi. Korčok a “elita” sa poslušne pripojili a zaplavili soc.siete okuliarmi.

Dnes sa Dennik N opať ospravedlnil. Vraj to tak nebolo a nikto jej nič nezakázal.

Tak som zvedavá, čo bude najbližší výmysel, za ktorý sa na druhý deň budú tváriť, že sa ospravedlňujú.

Dôležitý Naď

Rovnako hlúpe bolo vystatovanie sa Jaroslava Naďa o jeho telefonáte s predsedníčkou EK Ursulou von der Leyenovou. Vraj ako dobre si pokecali.

Predseda mimoparlamentnej strany, posmelený vlastným egom, prerastajúcim jeho schopnosti, absolútne nepochopil, že jediný dôvod, prečo jej “vyťukali” jeho číslo, bol ten, že Leyenová zháňa každý jeden hlas na svoju podporu pred kongresom EPP (pozn. frakcia Ľudovcov v europarlamente).

A už len tak okrajom by ma zaujímalo, keď sa tak bavili o všeličom, či sa jej Naď opýtal na jej vymazané správy a vyčiernenú zmluvu na nákupy vakcín proti covidu. Asi nie.

Tak aby bolo jasné, môj hlas a hlasy mojich kolegýň a kolegov, v pripade, že by ju nominovali opätovne na post predsedníčky Európskej komisie, pani Von der Leyenová nedostane!

Zdroj: Facebook – Monika Beňová/eReport


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *