23. apríla 2024

ČAPUTOVÁ DOKAZUJE SLOVENSKU, ŽE JE HOVORKYŇOU PS

0

ČAPUTOVÁ DOKAZUJE SLOVENSKU, ŽE JE HOVORKYŇOU PS


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Zuzana Čaputová nevynechá jedinú príležitosť na to, aby si kopla do vlády – celých päť rokov vo funkcii mentálne ostala podpredsedníčkou PS a teraz už nestrannosť ani nepredstiera.

 1. Dnes natočila trápne videjko, v ktorom demagogicky kritizuje ministerku kultúry za návrh zákona o RTVS.
 2. Len sa pýtam, kde bola prezidentka, keď počas matovičovskej éry temna opozičných politikov nepúšťali do verejnoprávnej televízie a rozhlasu?
 3. Kde bola, keď bývala vláda vypínala opozičné médiá? A prenasledovala ľudí s iným názorom? Ležala na podlahe a robila si fotečky.
 4. Kde bola, keď sa v debatách o vážnych spoločenských témach v RTVS nachádzali iba ľudia s tým istým názorom? Už ste zabudli na Havranove „vyvážené polemiky“?
 5. Kde bola, keď jej progresívna súdružka z PS Ostrihoňová zneužívala verejnoprávny priestor na propagáciu extrémnych progresívnych názorov bez akejkoľvek oponentúry?
 6. Kde bola, keď Kolíkovej bratm robil kšefty s RTVS? A keď si tam pakovali vačky rôzne externé firmy?
 7. Kde bola, keď z RTVS vyhodili šéfa spravodajstva iba preto, lebo umožnil, aby sa k vojne na Ukrajine vyjadril bývalý premiér a disident Ján Čarnogurský?
 8. Kde bola, keď vyhodili aj ďalšiu šéfku spravodajstva, lebo odvysielala príhovor predsedu Smeru Roberta Fica zo snemu strany?
 9. Kde bola, keď nás ako opozíciu zatvárali a lynčovali? A keď ľudí s iným názorom označovali za dezolátov?
 10. Všetko toto svinstvo podporovala. A dnes šteká, keď chceme do RTVS vrátiť verejnoprávnosť a vyváženosť. Úbohé. Neuveriteľne úbohé.
 11. Keď o nej niekto povie niečo kritické, tak tu vyplakáva tri mesiace, ale keď na inú ženu, ministerku kultúry, jej slniečkarski kumpáni vulgárne útočia, ani ju nenapadne sa jej zastať.
 12. Toto je Čaputová. Progresívny farizej. Mstí sa tejto vláde, lebo sme na jej falošnosť celé roky upozorňovali a znemožnili jej znovu kandidovať – ľuďom už totiž smrdí.
 13. A ľuďom smrdí aj RTVS. Kvôli Machajovi, Jančkárovej, Havranovi, Vítkovej či Makarovi. Nie, za to nemôžu bežní zamestnanci, ale tieto progresívne úderky, ktoré robia hanbu RTVS.
 14. Keď Jančkárová v petícií RTVS píše, že „chcú naďalej zachovávať pluralitu názorov“, tak prvé, čo mi napadlo je, že baba má fakt vyšperkovaný zmysel pre humor.
 15. Plularita názorov je, keď si ona šteboce s Naďom o tom, aký je Smer zlý a podpredseda Smeru Blaha trčí na vrátnici, lebo ho nechcú pustiť do jej relácie. Aha. Výborne.

Čaputová a Jančkárová sú na smiech celému Slovensku.

Ale aby sa Čaputová zase nesťažovala, že ju kritizujem ako ženu, tak to poviem takto: Martine Šimkovičovej nesiahate ani po členky, vy dve progresívne extrémistky

Ľuboš Blaha TG


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *