12. apríla 2024

Video: VYMAZANÁ MAMA – Beáta JANOČKOVA a M. KAMENSKÝ

0

VYMAZANÁ MAMA - Beáta JANOČKOVA a M. KAMENSKÝ


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


VYMAZANÁ MAMA – Beáta JANOČKOVA a Miroslav KAMENSKÝ

Vymazaná mama je termín, ktorý sa používa na opis situácie, keď jeden z rodičov stratí kontakt so svojím dieťaťom, často v dôsledku rodinných sporov alebo súdnych rozhodnutí.

Tento termín sa stal aj názvom dnešného videa, ktoré sa zaoberá príbehom Beáty Janočkovej. Film odhaľuje osobné boje a systémové prekážky, ktoré im bránia v udržiavaní vzťahu s dieťaťom. Príbeh Beáty Janočkovej, ktorá nevidela svojho syna viac ako rok, je príkladom bolestivej reality mnohých rodičov, ktorí sa ocitli v podobnej situácii.

Jej zápas o právo vidieť svoje dieťa a snaha upozorniť na problémy spojené s vymazanými rodičmi odhaluje komplexnosť rodinného práva a jeho dopad na jednotlivé rodiny. Tento príbeh je dôležitým pripomenutím, že za právnymi spormi a rozhodnutiami stoja skutoční ľudia s emóciami a vzťahmi, ktoré sú často hlboko ovplyvnené.

Západoslovenská TV


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *