26. mája 2024

“Stále je to ten istý Černák, ak nie horší,” hovorí Milan Reichel

0

“Stále je to ten istý Černák, ak nie horší,” hovorí Milan Reichel


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


“Vždy, keď niekoho popravili, rozprávali si o tom príbehy, na ktorých sa zabávali. To isté urobil, keď zavreli Lučanského,” hovorí o niekdajšom mafiánskom bosovi Černákovi bývalý šéf popradského podsvetia Reichel. Mafián Mikuláš Černák sa priznal k šestnástim vraždám, odsedel si vo väzení 26 rokov. V jeho podmienečné prepustenie požiadalo isté občianske združenie a súd by mal rozhodnúť. Priaznivo sa o jeho resocializácii vyjadrili psychiatri, psychológ, pozitívne sa k nemu stavia dokonca aj bývalá prokurátorka, dnes advokátka Eva Mišíková.

Priaznivé hodnotenie mu vystavil aj riaditeľ väznice. Napriek tomu v časti verejnosti pretrvávajú pochybnosti o tom, či človek, ktorý brutálne zavraždil a umučil desiatky ľudí, patrí na slobodu. “Spozornel, keď som zaregistroval uväznenie pána Lučanského a jeho smrť, registroval som vtedy posmešné poznámky Mikuláša Černáka. Zažil som ho v 90tych rokoch. Vždy, keď niekoho popravili, rozprávali si o tom príbehy, na ktorých sa zabávali.

Z môjho pohľadu je Černák taký istý. Ak nie ešte horší,” hovorí niekdajší bos popradského podsvetia Milan Reichel, ktorý sa s Černákom pozná od začiatku deväťdesiatych rokov. Popradský bos bol svedkom niektorých vrážd, na rozdiel od Černáka a ďalších však nikdy nebol obžalovaný ani súdený za násilnú trestnú činnosť. O Černákovi, podsvetí, o polícii, o vyšetrovaní vrážd , ale aj o tom, či je ochotný ísť s Černákom do zápasníckeho ringu hovoril v relácii TERAZ TAKTO s Ankou Žitnou Milan Reichel.

TERAZ TAKTO s Ankou Žitnou


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *