26. mája 2024

Mládež chce chrániť planétu – nevedia sa postarať ani o svojho psa

0

Mládež chce chrániť planétu - nevedia sa postarať ani o svojho psa


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


SVET NÁM CHCÚ OVLÁDNUŤ ŠIALENCI

Naša nádejná generácia mileniálov má potrebu nás neustále kárať za to, že nechránime dostatočne planétu. Mládež síce cíti potrebu zachraňovať túto planétu, ale nevedia sa poriadne postarať ani o svojho psa. Denno-denne počúvame od našej dezinformovanej mládeže
rôzne povely, príkazy a obmedzenia:

„Budúcnosť je elektromobil, zakážeme vám jazdiť na diesli!“, hlása miestny politik.
„Musíte triediť odpad! Je to vaša povinnosť voči planéte“, vyčíta mladík pani susede.
„Nemôžete ďalej kúriť na viac ako na 19°C,“ píše sa rezolútne vo vyúčtovaní od dodávateľa tepla: „Každým ďalším stupňom naviac zaťažujete prírodu a tvoríte ekologický dlh.“
„Nejazdi toľko autom a vypni klimatizáciu,“ hlása miestny billboard ekoaktivistov.

Prečo ale máme šetriť?!

V Pekingu sa konali zimné olympijské hry na umelom snehu, ktorého tony vytvárali výrobníky na sneh a snehové delá, len aby megabiznis s reklamou a športovým oblečením zarábal.

Lyžiarske strediská rozsvecujú svoje svahy megawatovými svetlometmi, aby sa mohlo lyžovať dlho do noci, aj keď vleky doslova ‚zožerú‘ gigawathodiny elektrickej energie, len aby ich majitelia zarobili.

Lufthansa vykoná 8.000 ‚prázdnych‘ letov, len aby si udržala svoje dotácie.

Väčšina skvelých futbalových zápasov sa odohráva večer, pod extra velikánskymi reflektormi, ktoré spália nepredstaviteľné množstvo energie!

Osem nových, masívnych futbalových štadiónov na MS v Katare bolo plne klimatizovaných! (v púšti ⁉️)

Státisíce nákladných áut jazdia denne hore-dole, len aby do obchodov priviezli ovocie a zeleninu zo Španielska, zatiaľ čo regionálne produkty idú do koša alebo ich zahrabú dieslovým buldozérom.

Najväčšia loď na svete: „Wonder of the Seas“ prevezie 7.000 pasažierov, k čomu potrebuje až 2.300 členov posádky, len aby sa za svoje peniaze cestujúci cítili maximálne luxusne.

Približne 3.500 zaoceánskych kontajnerových lodí obchádza celým svetom
a každá spotrebuje minimálne 28.000 litrov paliva na 1000 km plavby.

Miliardári si medzi sebou navzájom ponúkajú vesmírne cestovanie za astronomických podmienok a začínajú lietať obrovskými raketami so spaľovacími motormi až do kozmu.

A medzitým, “KVÔLI ZÁCHRANE PLANÉTY“, zakážu údiť klobásky, nútia nás jesť hmyz a tvrdia, že si budeme musieť kupovať povolenky na CO2.

⁉️⁉️Z koho si tu do pekla robíte srandu ⁉️⁉️

Vydavateľstvo TORDEN k tejto téme vydalo množstvo zaujímavých a informačne hodnotných kníh. Ponúkame vám aktuálne na vyber tie najlepšie z nich. Napísali ich autori, ktorí odhaľujú skutočné zákulisie globálneho megapodvodu manipulácie ľudstva. Propaganda s názvom „Climate change“ (Klimatická kríza, alebo tiež Klimatická zmena) slúži iba jedinému účelu:

„Bohatší sa stanú ešte bohatšími a chudobní sa stanú závislými na ich svojvôli. Takto si napokon podmania celý svet.“ ‼️‼️‼️
Je najvyšší čas začať sa brániť. Prvým krokom k efektívnej obrane, je poznanie skutočnej pravdy z pozadia tohto sveta. Čítajte a staňte sa silnými v boji proti chystanej totalitnej svetovláde. Veľmi dôležité budú aj najbližšie voľby do Európskeho parlamentu.

Robert Merva


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *