Prečo dovolíme aby po nás skákali tí najodpornejší lotri a vagabundi.

Prečo dovolíme aby po nás skákali tí najodpornejší lotri a vagabundi.

Ako médiá zavádzajú: vraj EP "odsúdil zneužívanie eurofondov" na Slovensku.

Zdielajte....

Prečo dovolíme aby po nás skákali tí najodpornejší lotri a vagabundi. Sú dni, keď človeka prekvapí zhluk poriadnych politických, mediálnych a právnických svinstiev. Takým dňom je asi aj včerajší utorok. No veď posúďte sami:

  • agentúra SITA vyhodila zo zamestnania reportérku Anitu Radi; prečo ? pretože vraj popri práci v SITA púšťala rozhovory s rôznymi kontroverznými politikmi a kládla im provokačné otázky /Matovičova a Pročka sa napr. spýtala, či sú ochotní ísť na psychodiagnostické vyšetrenie/ a na TB nedávala členom vlády obvyklé provokačné otázky ale vraj otázky, čo boli servilne provládne;
  • dozorujúci prokurátor Považan v rámci kauzy Veritas vylúčil z ďalšieho vyšetrovania Čurillovcov záznamy z ich telefónov, lebo ich obsah zatiaľ nebolo možné potvrdiť inými zisteniami – zaujímavé, že záznamy telefonátov Kočnera sa veselo využívajú v procese proti nemu; rovnako je zaujímavé ako sa „lov dôkazov“ na základe nelegálneho odpočúvania istej poľovníckej chaty veselo zneužíva proti Ficovi a spol. protivládnymi médiami už pekných pár rokov;
  • Šimečka starší bol vraj verbálne napadnutý mužom, ktorý mu zoči-voči na verejnosti iba povedal, čo si o ňom a podvodníckych praktikách jeho manželky a jeho syna myslí; ó bože, aký je ten Šimečka len útlocitný – a ako sa ho hneď všetky protivládne médiá zastávajú, ako ho ľutujú; zaujímavé je, že europoslanca Blahu neľutujú, že kvôli nemu SAV zrušila jeden celý ústav -len aby mohla Blahu vykopnúť zo Slovenskej akadémie vied-účelové rozhodnutie SAV ako vyšité ale mídiá nielen mlčia ale sa ešte škodoradostne na tom zabávajú; – lenže prečo nie, veď ide o nepriateľa progresívcov číslo 1 a tak novinári proti nemu tolerujú každé svinstvo, – aj to, že nejaký slušný dobre vychovaný progresívny liberál sa vyšpinil na cintoríne, na hrob jeho otca…

Jednoducho, paráda. Dnes progresívcom a liberálom ide karta. Ešte tu ani nevládnu, ešte ani nezačali s hlbokou orbou, s diktatúrou jedného jediného správneho názoru, – a už im naklonené médiá, tlačové agentúry, súdy, OČTK krágľujú ľudí za názor a rozhodujú veci čisto stranícky.

Ach jaj, dobre to povedal Jano Slota- pokiaľ Slovákovi netresneš po hlave poriadne veľkým kladivom, dovtedy dovolí, aby po ňom skákali aj tí najodpornejší lotri a vagabundi.

Mohlo by vás zaujímať


Podporte našu prácu

Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc.

Náš obsah nezamykáme – veríme, že pravda má byť dostupná každému. Boj o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. V čase, keď sa liberálna chobotnica snaží upevniť svoju moc, je nezávislý hlas dôležitejší než kedykoľvek predtým. Každý finančný príspevok sa ráta. Pomáha nám pokračovať v našej práci, rozširovať dosah a brániť hodnoty, na ktorých stojí slobodná spoločnosť.

Ďakujeme Vám za dôveru PODPORIŤ – TU alebo TU


Domovská stránka » Z Domova » Prečo dovolíme aby po nás skákali tí najodpornejší lotri a vagabundi.

Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.