Po všetkých tých útokov Kyjeva je ticho z Kremľa naozaj mrazivé.

Po všetkých tých útokov Kyjeva je ticho z Kremľa naozaj mrazivé.
Zdielajte....

Po všetkých tých útokov Kyjeva je ticho z Kremľa naozaj mrazivé. Téma resp. články s kritickým obsahom smerom na, k Zelenskému a jeho diktátorsko-despotickému režimu, začína byť čím ďalej, tým nebezpečnejšie, pre autorov takéhoto kritického myslenia.

To, že Zelenský a jeho diktátorsko-despotický režim útočí hlboko na území RF, hlavné mesto Moskvu nevynímajúc, sa ešte ako tak dá pochopiť, lebo je to presne v zmysle – „Vy na mňa, ja na Vás.“

(samozrejme si to môže dovoliť len preto, lebo ho podporujú naj vojnoví štváči voči RF, západnej časti EÚ..)

Samozrejme, že Zelenský, ani jeho suita, si ani v najmenšom neuvedomujú, aké to môže mať pre UA fatálne následky. Alebo si to uvedomujú, lebo idú v ďalšom známom – „Po nás potopa“, alebo – „Keď tu nemáme ostať my, tak tu neostane nikto.“

Po tých všetkých ostatných UA útokoch na RF, hlavne na Petrohrad a Moskvu, je ticho z Kremľa naozaj mrazivé. Aj tu s najväčšou pravdepodobnosťou platí – „Ticho pred búrkou.“

A teraz k oveľa podstatnejšej otázke resp. skutočnosti.

Zelenský a jeho skorumpovaná suita, došla už tak ďaleko, že práve tí, čo ich od začiatku vedú za ruku v boji proti RF, lebo tí Rusov, Rusko ešte viac nenávidia ako Zelenský sám, že ak im Západ nevyjde v ústrety v každej ich akejkoľvek arogantnej požiadavke, hlavne ak ide o ďalšie miliardy eur a neobmedzené dodávky tých najmodernejších zbraní, tak sa ich zlosť obráti, aj smerom na nich.

A toto je naozaj bod, kde je potrebné sa zastaviť a ukázať zelenskému režimu, kde je jeho miesto. Nie Ukrajine, nie ubiedeným pospolitým Ukrajincom, ale tejto suite, ktorá si začína namýšľať, že sú pánmi a pupkom sveta!

Nedávno svoj hnev Zelensky namieril na Lukašenka a pohrozil mu, že ak Bielorusko nezničí vojenské zariadenia na svojom území, ktoré pomáhajú Rusku navigovať ich rakety útočiace na UA, tak on to vykoná sám.

Nuž teda, v poriadku.

Ak by sme mali pristúpiť na takúto rétoriku, tak potom by RF mohlo pohroziť Západu, že ak oni nevyradia z činnosti všetky tie zariadenia, ktoré pomáhajú navigovať „ukrajinské“ rakety smerujúce na RF, ta to urobia oni?

  • Neskutočne opovážlivá rétorika z úst drzého Zelenského. Ale dobre.
  • Ale aj to sa dá pochopiť, lebo Bielorusko je od začiatku na strane RF…
  • Čo sa však pochopiť nedá a ani sa o to nijako nesnažme, ani sa to nijako nesnažme ospravedlňovať, je toto – „Dopadne to pre neho zle“.
  • Takto arogantne a drzo, sa vyjadril Zelensky na adresu poľského Prezidenta Nawrockého.
  • Prezidenta suverénneho štátu EÚ a NATO, kam sa Zelenský pchá!
  • Lebo mu zobral, odňal najvyššie poľské vyznamenanie.

A celkom oprávnene, lebo Zelensky vedome a všetkým na znak svojej „jedinečnosti“, „neporaziteľnosti“…, oživuje nacisticko-fašistickú históriu UA z čias II. sv. vojny!

Nawrocki mal zareagovať suverénne na takéto nehorázne vyhrážanie sa Zelenského smerom k nemu a to tak, že poľské najvyššie vyznamenanie mu už odňal a teraz je čas dobrať Zelenskému a jeho suite, aj všetky zbrane, všetku pomoc, aj tu finančnú, čo Poliaci naliali na UA, od začiatku tohto otvoreného konfliktu medzi UA (U“S“A).

Lebo z odobratia akého si poľského „pliešku“, si Zelenský ťažkú hlavu nerobí, lebo týmto poľským „plieškom“, bojovať a útočiť na RF, nie je možné…

Je na čase, si nie len uvedomiť, ale si to už konečne priznať, že Zelenský a jeho okolie, sú už v tak úbohom stave, v tak nezávideniahodnej situácií, do ktorej sa dostali sami…, že všetky tie zbrane, ktoré im Západ dodal, lebo sa nádejal, že RF padne a oni sa po RF rozlezú ako nové kolonializačné červy, sa v jednom okamihu môžu obrátiť na nich, teda na Západ.

Nachádzame sa vo veľmi nebezpečnom bode a je potrebné Zelenského a jeho družinu, v tomto okamžite zastaviť!!!

Alebo budeme mlčať?

Budeme sa pred zelenského režimom klaniať?

Mohlo by vás zaujímať


Podporte našu prácu

Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc.

Náš obsah nezamykáme – veríme, že pravda má byť dostupná každému. Boj o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. V čase, keď sa liberálna chobotnica snaží upevniť svoju moc, je nezávislý hlas dôležitejší než kedykoľvek predtým. Každý finančný príspevok sa ráta. Pomáha nám pokračovať v našej práci, rozširovať dosah a brániť hodnoty, na ktorých stojí slobodná spoločnosť.

Ďakujeme Vám za dôveru PODPORIŤ – TU alebo TU


Domovská stránka » Vojna Ukrajina » Po všetkých tých útokov Kyjeva je ticho z Kremľa naozaj mrazivé.

Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.