Ak sú včera zatknutí chuligáni neonacisti, sú sprejeri, feťáci a bitkári z Antify progresívnymi neoliberálmi?
Len pre poriadok. Tí 20 strítfajteri, pouliční bitkári, čo ich včera -chvalabohu, polícia končene pochytala, neboli žiadni fašisti, tobôž neonacisti....
















