„Káčer „posiela“ pozývací list cudzím vojskám, píše poslanec Gyimesi

0

SLOVENSKO: „Káčer „posiela“ pozývací list cudzím vojskám – píše na sociálnej sieti v trefnej symbolike našej neslávnej histórie poslanec NR SR Gyimesi György. 

„Káčera vychválil minister zahraničných vecí USA Blinken, a ten radosťou celý bez seba rovno navrhol, aby dočasné a rotujúce jednotky NATO pôsobiace na území SR zmenili svoju prítomnosť na trvalú. Doslova povedal, že “chceme, aby lídri rozhodli o tom, že toto bude trvalá prítomnosť a aby boli prápory rozšírené do veľkosti brigády v každej krajine. Z toho vyplývajú aj záväzky pre nás, zvýšiť schopnosť hostiť takéto jednotky”“ Píše poslanec parlamentu.

Čítate správne

„Odvolaný minister zahraničných vecí, vyznamenaný za službu vlasti (Spojeným štátom americkým) “posiela” pozývací list cudzím vojskám, aby nás svojou trvalou prítomnosťou bratsky, na večné časy a nikdy inak chránili pred neexistujúcou hrozbou.“ vysvetľuje pán poslanec Gyimesi György.

Ako za Biľaka

„Majme na pamäti, že vtedy chvália jednu krajinu a jej predstaviteľov potľapkávajú po pleci, keď slúži záujmom tých, ktorí ju chvália. Pritom je len servilná a slabá. Silné a sebavedomé krajiny nemajú radi, pretože presadzujú svoj záujem na úkor iných. Pri Slovensku a jeho súčasnej vláde to platí dvojnásobne.“ Končí svoj status poslanec NR SR Gyimesi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *