Tým, kto dnes odvolal ministra I.Šimka z funkcie nie je Čaputová ale je to Daniel Lipšic.

0

Ódor klame-Lipšic rozkazuje Čaputovej

Na to prvé tvrdenie v nadpise mám dôkaz: Šimko vo svojich statusoch a verejných vyjadreniach NIKDY NEŽIADAL POLITICKÉ VEDENIE POLÍCIE. Ódor klame, keď to dnes tvrdí. Šimko vo svojich vyjadreniach žiadal iba podriadenie polície volenej politickej moci a politickým kontrolným mechanizmom štátu. A to je veľký, priam giganticky veľký rozdiel. Aj keď je Ódor Maďar a možno má problém s rozlišovaním niektorých slovenských slov, nemyslím si, že jeho neschopnosť rozlíšiť medzi RIADENÍM a PODRIADENÍM SA je iba sémantická. Je v tom čosi viac. Je v tom oveľa viac. Je v tom diametrálny rozdiel medzi Šimkovým chápaním slovenskej polície ako nástroja slovenského DEMOKRATICKÉHO ŠTÁTU a Ódorovým /Čaputovej, Lipšicovým, Matovičovým/ chápaním slovenského štátu ako POLICAJNÉHO ŠTÁTU. Podľa Šimka polícia nemôže mať ruky rozviazané od zákonnosti a politickej kontroly. Podľa jeho rivalov však môže mať. – Ba musí mať.

Šimko bude odvolaný. Zlá vec sa podarila. V atmosfére policajného /nedemokratického, totalitného, fašizoidného/ štátu sa Odorovi a Čaputovej dnes podarí odvolať z vlády reprezentanta novembra 1989 – akého-takého kresťansko demokratického ergo predsa len demokratického politika Ivana Šimka. Na Šimka Čaputovej Odor už pár dní tlačil, aby rezignoval sám. Je prejavom osobnej statočnosti Ivana Šimka, že tak neurobil. A že prinútil Čaputovej Odora, aby sa demaskoval. Aby symbolický akt nedemokratického vyhodenia demokrata z vlády za to, že je demokrat, – musel urobiť on sám. Hanba nad hanbu ! Hanebnosť aká sa v demokratickej Európe len tak ľahko nevidí. Hnus.

Na druhý výrok v nadpise článku dôkaz nemám. Mám iba indície. Mám iba tušenie. No nemám ho iba ja sám. Má ho napríklad aj vodca demokratickej opozície v NRSR R.Fico. Ten asi pred týždňom upozornil na mimoriadne isté vyjadrovanie sa policajného šéfa Hamrana. Hamran vystupuje podozrivo suverénne až arogantne a drzo – akoby vedel, že ho v zákulisí drží ktosi silný. Silnejší než bonmotiak Ódor. Silnejší než Ódorova panička Čaputová. Silnejší, než figúrky typu Mikulca či Matoviča. Kto to je ? Mnohé z posledných dní /najmä odporúčanie EK eliminovať § 363 a zlikvidovať tak demokratickú nadriadenosť zákona nad činnosťou polície a prokuratúry/ dávalo a dáva tušiť, že o Šimkovi rozhodoval a rozhodol ktosi, kto je miestodržiteľ záujmov Západu /EK a USA/ na Slovensku.

Nebudem chodiť okolo misky s horúcou kašou. Poviem to na rovinu: mám tušenie, že tým, kto dnes odvoláva ministra I.Šimka z funkcie nie je Čaputová ale je to Daniel Lipšic. Formálne je to Šimkov rezortný podriadený. Fakticky je to však Šimkov nadriadený. De facto je to nadriadený ministra vnútra. Lež keby len jeho: je to /z poverenia Západu/ nadriadený aj Matoviča, Odora a Čaputovej. Nepochybujem o tom, že Odor a Caputová vedia, odkiaľ má Lipšic svoje miestodržiteľské poverenie. Vedia to všetci, čo vedia kde je sever. A rešpektujú to. Jediný, kto neposlúcha a nerešpektuje- je generálny prokurátor M.Žilinka. – No ale ani ten už dlho hnevať nebude. Už sa na neho chystá ďalšie odporúčanie. A potom ďalšie a ďalšie. Lebo totalita je už taká. Vo svojej DNA nemá nič iné, iba expanziu totality. Totalita sa so Šimkom neuspokojí. Bude metastázovať ďalej…

A my budeme ráno čo ráno netrpezlivo strihať meter a čakať, kedy túto smrteľnú chorobu súčasného Slovenska septembrové voľby definitívne nevyrežú z organizmu našej republiky.

medvedar

Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *