Policajný prevrat – aká bude reakcia „demokratických“ hrobárov Slovenska ?

0

Proti-smerácki a protinárodne orientovaní politici radi používajú na označenie svojich nepriateľov zo Smeru SSD, SNS, Republiky či LSNS označenie „nedemokratické strany“. To je ešte z množstva invektív, ktorými na Fica, Uhríka, Danka a spol. útočia azda to najjemnejšie vyjadrenie. Šimečka, Sulík, Majerský, Heger, Dzurinda, dokonca aj -čuduj sa svete- Matovič však seba a svoje strany označujú ako demokratické. Prečo ? Lebo sú pro-západné. Podľa nich to automaticky dokazuje, že sú „demokratické“.

Málokto na Slovensku tento ich argument berie. Slovo demokracia je totiž odvodené od slova vláda ľudu, demokratické strany by teda mali byť také, ktoré majú širokú podporu ľudu, domáceho obyvateľstva a nie také, čo sa odvolávajú na podporu zo zahraničia. Ak PS, SaS. KDH, OLaNO, Demokrati a spol. chcú nosiť nálepku „demokratické strany“ oprávnene, navrhujem im počkať na parlamentné strany. V nich sa ukáže, kto je demokratický lebo má podporu slovenského ľudu a kto používa nálepku demokrata iba na základe licencie zo zahraničia.

Šimečkovi, Sulíkovi, Hegerovi, Matovičovi a spol. navrhujem ešte pred voľbami skúšku demokratičnosti. Navrhujem im, aby sa táto skúška udiala tam, kde je to príhodné-teda v demokratickom slovenskom parlamente…

Na Slovensku od dnešného rána útočí skupina militantov okolo Úradu špeciálnej prokuratúry /Lipšic a spol/. a skupina militantov z 3.poschodia budovy NAKA /Hamran a spol/. na ústavné demokraticky kreované inštitúcie SR ako sú Slovenská informačná služba /SIS/, Národnú bezpečnostný úrad /NBÚ/ a tiež na svojich kolegov z Inšpekčnej služby PZ. Ide o jasný pokus militantne zvrátiť demokratické pomery v štáte, zvrhnúť demokratické inštitúcie a demokratické pomery v SR.

Najväčšia slovenská politická strana, hegemón demokratickej opozície a pravdepodobný víťaz parlamentných volieb -strana Smer SSD zvoláva v tejto súvislosti mimoriadne rokovanie demokratického parlamentu. Na zvolanie rokovania je potrebných minimálne 30 poslancov NRSR. Tých Smer SSD nemá a musí poprosiť o pomoc ostatných poslancov. Na začiatok rokovania a prijatie uznesenia k danej veci treba ešte viac poslancov: minimálne 76. Ani tých Smer SSD nemá a musí sa obrátiť s prosbou o podporu na ostatných demokraticky zmýšľajúcich poslancov NRSR.

– Nuž a toto je obrovská šanca pre všetkých slovenských poslancov – demokratov. Toto je šanca pre všetky strany v NRSR, ktoré o sebe hovoria, že sú demokratické strany. HIC RHODUS-HIC SALTA ! Čilej ukážte, páni Šimečkovci, páni Sulíkovci, páni Hegerovci a matovičkári, – a samozrejme aj páni a dámy z Hlasu SD a Sme rodiny, – do akej miery ste demokrati. Podpisom mimoriadnej schôdze, schválením jej programu a uznesenia parlamentu môžete dokázať, že vám označenie „demokrat“ právom patrí. Podporte tých, čo protidemokratickému policajnému prevratu Lipšica a Hamrana hovoria jasné nie ! Pridajte sa k tým, čo atentátnikom na slovenskú demokraciu hovoria NIE ! Pridajte sa k tým, čo hovoria: nie, neprejdete ! Na Slovensku nie !

Šimečka, Sulík, Heger, Matovič, Remišová…a áno, samozrejme aj Kollár a Pellegrini -máte šancu atestovať sa aspoň v prvom kole ústavnej skúšky za demokratov. Podporte mimoriadne zasadnutie parlamentu a uznesenie, ktoré dá Čaputovej a jej Odorovi jasne najavo, že Hamrana a spol. musia urýchlene odvolať a že musia začať kroky, smerujúce k odstráneniu Lipšica z Úradu špeciálnej prokuratúry.

-Ak toto, Šimečka, Sulík, Remišová, Heger, Matovič, Kollár a Pellegrini neurobíte, potom na večné časy stratíte nárok na označenie „demokrat“. Ba čo viac, potom na večné časy stratíte aj nárok na označenie „slovenský občan“ a „slušný človek“. Veru tak.

Autor textu: medvedar

Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *