13. júna 2024

Krajniak Tódovej: To, čo má Progresívne Slovensko v programe, z neho robí extrémistickú stranu

To, čo má Progresívne Slovensko v programe, z neho robí extrémistickú stranu

To, čo má Progresívne Slovensko v programe, z neho robí extrémistickú stranu

Zdielajte

Monika Tódová sa spýtala Milana Krajniaka, ako hodnotí víkendový výrok Milana Majerského. To, čo zaznelo, sa jej nepáčilo!

LGBTI je hrozba a nebudem sa ospravedlňovať

Pred niekoľkými dňami sa konala ďalšia z diskusií Denníka N s politickými kandidátmi. Moderovala ju Monika Tódová. Keď prišlo na tému LGBTI a „nešťastný“ výrok Milana Majerského, opýtala sa na názor Milana Krajniaka. Odpoveď asi nepotešila. „LGBTI ideológia, Gender ideológia a transgender ideológia sú veľkou hrozbou pre Slovensko, rovnako ako korupcia. A nebudem sa za to ospravedlňovať, ako pán Majerský,“ začal Krajniak.

Vysvetľuje ďalej: „Myslím si, že táto ideológia škodí Slovensku; a to, čo má Progresívne Slovensko v programe z neho robí extrémistickú stranu (na čo zaznel ruch a nesúhlasné pokriky z hľadiska). Myslím si, že je absolútne neprijateľné, aby sme na Slovensku chceli, napríklad právo na sebaurčenie. Aby každý človek si mohol zmeniť pohlavie, kedy uzná za vhodné.“

Chceme ísť po ceste západu?

Politik si myslí, že je úplne neprijateľné, aby sa u nás, tak ako vo viacerých štátoch západnej Európy, v prípade ak rodič nesúhlasí s tranzíciou svojho dieťaťa, mohol dostať až do väzenia. „Považujem to za príšernú extrémistickú vec, ktorá ohrozuje deti na Slovensku,“ pokračuje Krajniak a upozorňuje, že toto je už v Nemecku presadené.

Podľa politika za Sme rodina, ktorý je známy svojimi konzervatívnymi názormi, Progresívne Slovensko chce, aby to bolo na Slovensku presne tak, ako v západnej Európe.  

Vy poznáte tehotných ľudí?

Tódová kladie opäť svoju sugestívnu otázku: „takže vy s tým súhlasíte, ale možno by ste nepoužili výraz pliaga. Tak?“ „Nie, ja by som POUŽIL výraz pliaga, akurát hovorím o LGBTI, transgender a a gender ideológii (pískanie publika). Áno, je to pliaga. A nebudem sa za to ospravedlňovať,“ stojí si za svojím Krajniak.  

Potom sa politik obráti na Spišiaka, ktorý je tiež prítomný a kladie mu otázky: „vy poznáte tehotné ženy, alebo tehotných ľudí? Lebo v programe PS je, že tu máme tehotných ľudí.“

Tódová mu po celú dobu skáče do reči a snaží sa ho umlčať. Krajniak pokračuje: „Máte menštruujúce ženy alebo menštruujúcich ľudí?“ pýta sa. Na záver už len upresnil, že pliagou nazýva všetky ideológie, aj komunizmus, aj fašizmus, aj gender. Ideológie. Nie ľudí,“ zdôraznil.

eReport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *