23. apríla 2024

Škoda, už mohlo byť aj po Progresívnom Slovensku!

0
PS patrí za mreže-OČTK by mali konať. Ako PS manipulujú voľby nelegálnou kampaňou, ktorá mala obrovský rozpočet.

PS patrí za mreže-OČTK by mali konať. Ako PS manipulujú voľby nelegálnou kampaňou, ktorá mala obrovský rozpočet.

6. septembra 2023 ferro

Ja viem, že používať slovíčko „keby“, sa v politike nenosí, ale ja to dnes v tomto mojom článku predsa len risknem.

Svoj nadpis, význam svojho nadpisu dnešného môjho článku vysvetlím jednoducho a presne.

Keby 29. februára 2020 politická šťastena len málinko viac priala vtedajšej koalícií Progresívne Slovensko/Spolu, tak dnes by sme sa nemuseli baviť o tom, či je dobre PS voliť alebo nie.

A by PS/SPOLU boli prekročili 7% hranicu zvoliteľnosti dvojkoalície, tak „vládna“ zostava by vyzerala takto – OĽANO/SaS, PS-SPOLU/Za Ľudí a Sme rodina by ostala bokom.

TU je dôkaz – Irena Bihariová deň 20.3.2020 – FB status – „Predseda NRSR – druhým najvyšším ústavným činiteľom sa stal Boris Kollár. Nikdy som si nemyslela, že to niekedy bude v jednej vete.“ – https://www.facebook.com/bihariova.irena/posts/pfbid02sRXssBd5C7jmqWAbNHGaijTU52fdBdyvsDMpT7u7bQ3FmFT3pdFPSW3c2CsZixdsl

Len malá odbočka – ak by B. Kollár bol ostal vtedy mimo „vládnu“ misu, tak by bol ešte tvrdšou opozíciou voči ním, ako vtedajší SMER-SD a K-ĽSNS!!!

No a až potom by občania-voliči videli, čo a aká by tu nastala „pro“ slovenská, „pro“ štátna, „pro“ národná…trma-vrma v ich podaní!

Tie covid „pandemické“ opatrenia by boli násobne tvrdšie, ako tie, čo zavádzali Matovič a spol.!

Boli by oveľa tvrdšie potlačené základné občiansko-ľudské práva – Irena Bihariová – deň 17.4.2020 – FB status – „“VIAC REFERENDA” NEMUSÍ PRINIESŤ VIAC SLOBODY“ – tak čo Slováci už viete, prečo Čaputová nedopustila prvé referendum a ani v plnej miere, aj to druhé referendum? Nuž Bihariová z PS vám to vysvetlila jasne – „Slováci zabudnite na referendum lebo referendum vám nesmie priniesť viac slobody“!!!

Tie covid experimentálne očkovania Pfizerom, by boli povinné už od prvej várky, ktorá by došla na Slovensko a presadzovali by povinne experimentálne covid očkovať aj deti!

Progresívne Slovensko – deň 2. december 2021 – FB status- „PODPORTE PETÍCIU ZA POVINNÉ OČKOVANIE“ – „Povinné očkovanie a odškodňovací zákon sú jediné dva spôsoby, ako sa Slovensko môže dostať z pandémie.“

Tá vojenská „mierová“ pomoc Ukrajine po 24.2.2022 by bola násobne pápežskejšia, ako tá Západná, ako tá USA!

Opäť Irena Bihariová – deň 25. február 2022 (len deň po vstupe ruských vojsk na územie Ukrajiny!) – FB status – Bihariová v plnom rozsahu zdieľa požiadavku Michala Šimečku, ktorý „mierovo“ rozbesnene tvrdí toto a z Bruselu kričí – „Európska odpoveď na agresiu Putina musí byť ráznejšia. Naozaj neviem, na čo ešte čakáme“

To presadzovanie nadpráv LBTI komunity nad rámec Ústavy SR a všetkých Zákonov platných na území SR, ktorá/é platí/tia pre všetkých obyvateľoch/občanov SR rovnako, tak o tom, vo vzťahu k Progresívnemu Slovensku, sa asi ani nemusím nejako zvlášť rozpisovať…

Takže áno, toto by sme tu mali od marca 2020, keby PS/SPOLU boli súčasťou „vládnej“ koalície!

Škoda, dnes by už mohlo byť po PS!

Dnes by už každý videl a na vlastnej koži pocítil, čo je to „vláda“ Progresívneho Slovenska!

Vám, Tí čo chcete v PV 2023 voliť týchto „pro“ slovenských „politikov“, nestačí, ako ich za ostatné roky „reprezentovala“ ich Čaputová?!

Veď si stačí predstaviť Čaputovú aj ako súčasť „vlády“ SR, kde by mali slovo aj progresívci a vidíte, že to by bolo ešte horšie, ako keď Čaputová ostala „osamotená“ ako progresívna „Slovenka“, keď jej politická Alma mater ostala mimo „vládnu“ misu po PV 2020!

A preto dnes robia všetko možné, aj za pomoci samotnej ich Čaputovej – hlavne manipulujú mladými ľuďmi – aby nezdar z PV 2020, v nadchádzajúcich PV 2023 napravili, do „vlády“ SR sa dostali, ako dominantná koaličná politická sila a zaviedli tu progresívnu „demokraciu“, ktorú som opísal vyššie v texte!!!

Takže na záver ešte raz – „Škoda, že PS/Spolu nezískali v PV 2020 tých potrebných 7%!!!

P.S. I:

Apropo, opýtajme sa dnes Michala Šimečku resp. vy „objektívny novinári, moderátori“ z médií v ktorých PS doslova milujete, tak ako milujete Čaputovú, ako im dopadlo toto – Irena Bihariová – deň 11.3.2020 (11 dní po PV 2020!) – FB status – „Dnes sme podali na Ústavný súd sťažnosť, v ktorej poukazujeme na nezrovnalosti pri výkone volebného práva v parlamentných voľbách. Urobili sme tak na základe vašich podnetov, v ktorých ste nás upozornili na nezrovnalosti pri voľbe zo zahraničia alebo nesprávne započítané preferenčné hlasy.

Na základe vašich podnetov sme v sťažnosti doložili, že:

V 631 okrskoch nebolo správne zarátaných 872 preferenčných hlasov.

Minimálne v 189 prípadoch došlo k porušeniu Ústavy a volebného zákona v súvislosti s umožnením a realizáciou poštového hlasovania zo zahraničia.

Na základe štatistickej analýzy sme identifikovali okrsky, kde bolo neobvyklé číslo neplatných hlasov, alebo výrazne nesedeli počty vydaných a odovzdaných hlasov.

Zároveň sme požiadali súd o zaujatie stanoviska, či bolo pravidlo o koalíciách aplikované rovnakým princípom pre všetky kandidujúce subjekty a či bola dodržaná zásada rovného prístupu.“

Takže ak ústavnú sťažnosť (dve) na priebeh I. aj II. kola prezidentských volieb 2019, podával prezidentský kandidát Štefan Harabin, tak PS ho hanilo a teraz resp. potom v PV 2020, kedy ostali za bránami Parlamentu SR robili toto – „Progresívci podali ústavnú sťažnosť, žiadajú prerátanie hlasov v parlamentných voľbách 2020“ – https://sita.sk/progresivci-podali-ustavnu-staznost-ziadaju-preratanie-hlasov-v-parlamentnych-volbach-2020/

P.S. II.

Tak čo Slováci, potrebujeme si ich – PS – naozaj vyskúšať ako naozajstnú súčasť „vlády“ SR po PV 2023?!

Za mňa absolútne nie lebo vyššie v texte som jasne popísal, čo by nás čakalo!

A toto ja teda nechcem!!!

Vy áno???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *