21. júla 2024

JUDr. Adriana Krajníková. KRAJSKÉ RIADITEĽSTVO PZ V KOŠICIACH ZOSNOVALO VOČI MNE ZLOČIN. Polícia sa správa ako mafia, ktorá podvádza a klame prvú ligu!

JUDr. Adriana Krajníková? POZOR NA PRÁVNE DEZINFORMÁCIE MIROSLAVA KAMENSKÉHO

Zdielajte

NA TÚTO ŠPINAVÚ PRÁCU VYSLALO (ZNEUŽILO) HLÚPYCH PEŠIAKOV.

PO PREVALENÍ VECI VYPUSTILO NA CELÉ SLOVENSKO LŽIVÚ SPRÁVU NA ZAKRYTIE TOHTO ZLOČINU, A USVEDČILO TAK SEBA SAMÉHO, KONAJÚCICH PEŠIAKOV A POLICAJTA STÁLEJ SLUŽBY ODDELENIA, NA KTOROM SOM BOLA PROTI SVOJEJ VÔLI DRŽANÁ A ŠIKANOVANÁ.

NIKTO Z ORGANIZOVANEJ SKUPINY NERÁTAL, ŽE MÁM ZVUKOVÚ NAHRÁVKU, KTORÁ TU NEMALA BYŤ, A KTORÁ ICH VŠETKÝCH USVEDČUJE ZO ZLOČINOV.

Ako je uvedené v predchádzajúcom článku, dňa 26.8.2023 som bola násilne odvlečená z kaviarne v Košiciach, a umiestnená v priestoroch cely predbežného zadržania, z dôvodu odmietnutia kontroly mojej totožnosti pre „podobu s hľadanou osobou“ (t. j. osobou v pátraní), ktorú kontrolujúci a zasahujúci policajti však nepoznali, a kde kontrolujúci policajt č. 319 239, mi ešte na začiatku povedal, že koná iba na pokyn „zhora“. Táto skutočnosť sa POTVRDILA vo ZVUKOVEJ NAHRÁVKE z následnej policajnej ŠIKANY, kde „záhadne“ uvádza, že on nepozná hľadanú osobu, na ktorú sa mám podobať ale je tu niekto iný, kto to vie lepšie, než on… (skutočne demokratický a právny štát!).

Uvedený dôvod kontroly bol od počiatku vykonštruovaný Krajským riaditeľstvom PZ v Košiciach, zjavne pre osobné účely niekoho, kto na túto kontrolu dal pokyn. Teda bez toho, aby bol naplnený materiálny zákonný dôvod podľa § 2 ods. 1 písm. l) Zákona o policajnom zbore – pátranie po osobách.

O tomto svedčí následné konanie krajského riaditeľstva, ktoré dňa 28.8.2023 vydalo správu – úmyselne falošnú, o mojej kontrole a násilnom predvedení pre dôvodnú obavu z môjho narušenia pokojného priebehu zhromaždenia.

V čase mojej prítomnosti pred Šátnym divadlom v Košiciach, v spoločnosti Róberta Bačinského, kandidáta na poslanca za ĽSNS, ktorý tu mal svoj predvolebný míting a prišla som ho pozdraviť, prebiehalo tiež „zhromaždenie“ Pride pochodu. Tento som, ako ostatná verejnosť, pozorovala zo schodov divadla, niekoľko pár drobných minút (aj na sekundy by sa to dalo ešte účelne porátať), pričom som ho ani len nekomentovala. Iba v duchu som týchto ľudí, vrátane dvoch demonštartívne sa oblizujúcich, obéznych dievčat, užívajúcich si svojich 5 sekúnd slávy, ľutovala).

V tejto situácii si ma v spoločnosti Róberta odfotila jedna z dvoch osôb, zrazu sa objavených v mojej blízkosti, a to zvláštne zamaskovaná „žena“, ktorú som si „recipročne“ odfotila aj ja. Po tom, čo som na jej výzvu odmietla vymazať jej fotku, pretože ona odmietla vymazať tú moju, ma vyzvala na predloženie dokladu totožnosti, čo som legitímne (zamaskovanej osobe v civile) odmietla.

Po tomto sa začali diať vážne veci, kde príslušníci Polície SR spáchali voči mne vážne zločiny, ktoré sa po mojom prepustení na slobodu prevalili. O všetkom som verejne informovala, a Slovenskom obletelo video zo zásahu.

Vysvetlila som, že policajti ma kontrolovali a násilne predviedli z dôvodu „podoby s hľadanou osobou“, ktorú však ani jeden z kontrolujúcich a teda predvádzajúcich policajtov nepoznal, čím právne povedané – nebol naplnený materiálny dôvod uloženia mi výzvy na predloženie dokladu totožnosti podľa § 18 ods. 1 v spojení s § 2 ods. 1 písm. l) Zákona o policajnom zbore – pre podobu s osobou, ktorá je v pátraní, čím nebol daný dôvod na násilné odvlečenie ma z kaviarne.

KRAJSKÉ RIADITEĽSTVO PZ v KOŠICIACH zistilo, že uvedeným došlo k riadnemu problému, a zodpovednosti zasahujúcich policajtov, najmä však zodpovednosti niekoho konkrétneho, kto na to dal pokyn, tak urobilo podlý manéver, ktorým tieto zločiny chcelo zakryť.

Nerátalo však s tým, že mám zvukovú nahrávku, ktorá tu nemala byť…

https://zalobyvocistatu.sk/informacie-advokata/stanovisko-judr-adriany-krajnikovej-k-jej-predvedeniu-na-policiu-dna-26-8-2023-je-za-tym-krajske-riaditelstvo-pz-v-kosiciach-tajna-zvukova-nahravka-zo-sikany-a-zosmiesnovania-ma-na/embed/#?secret=7655PYXvTA

Dňa 28.8.2023 KRAJSKÉ RIADITEĽSTVO PZ V KOŠICIACH sa znížilo k podlej a otvorenej LŽI AKO ORGANIZOVANÁ MAFIA.

Formou svojej facebookovej stránky informovalo celé Slovensko o tom, že moja kontrola a násilné predvedenie bolo z dôvodu, že …žena svojim konaním vyvolala dôvodnú obavu z narušenia pokojného priebehu zhromaždenia, odmietla reagovať na opakovanú výzvu hliadky PZ, aby preukázala svoju totožnosť“, a keďže kládla pasívny odpor, bola za použitia donucovacích prostriedkov predvedená.

Keďže iba jedna žena bola v danom čase a v súvislostiach predvedená, objektívne ide o moju osobu a moje predvedenie. A to bolo z dôvodu „podoby na hľadanú osobu“, k čomu nebol daný zákonný dôvod. KR PZ v Košiciach nahlas a podlo klame a podvádza. Tuším, nazývajú také správy HOAX-om. Tak im ju prosím pošlite na tú ich policajnú stránku.

Toto na Slovensku musí skončiť…

POLÍCIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY sa práva ako zločinecká skupina. Ako ukrajinská polícia, ktorá loví na „Moskaľov“. Rozdiel je v tom, že tá slovenská loví na vlastných…

POLÍCIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY sa správa ako mafia, ktorá operuje na území Slovenska. A nejde iba o špeciálny útvar NAKA, ale aj o riadnu políciu. A toto je horšie. Špeciálne zložky sa môžu zrušiť, ale táto polícia ostane. A presunú sa do nej ľudia zo špeciálnych útvarov. Toto samotné situáciu nerieši.

Pokiaľ sa nezačne prijímať trestná zodpovednosť za svojvoľné konanie policajtov, ktorí páchajú trestné činy zneužívajúc svoje postavenie – lebo tu nejde o nesprávne úradné postupy, ale o ZLOČINY (!) v uniformách, toto sa bude stupňovať.

Začalo to fackovaním a zatváraním občanov bez rúšok, a pokračuje už vycibrenou organizovanou skupinou policajtov PROTI TRIEDNYM NEPRIATEĽOM a v čomkoľvek…

Taký policajný štát v strednej Európe.

Samozrejme, podávam trestné oznámenie, do ktorého sa môžete pripojiť.

A tým otvoríme aj ďalšie trestné oznámenia, pretože ešte „od Covidu“ je tu veľa neozodpovedaných otázok…!

Na veci robíme spoločne s JUDr. Štefanom Harabinom,
ktorý jediný ako štátnik, s tým urobí poriadok.

Viac o tom v relácii „PEKNÝ DEŇ S ADRIANOU KRAJNÍKOVOU“, ktoré bude určite počúvať celá POLÍCIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

Pretože sa skutočne stalo niečo vážne. POLÍCIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY spáchala organizovaný zločin, tento prekryla, a pod všetko sa podpísala.

Pokračovanie v ďalšiom článku POLICAJNÁ ZLOČINECKÁ SKUPINA – TRESTNÉ OZNÁMENIE

V tomto štádiu vecí vás chcem požiadať o finančnú podporu, na účet môjho združenia, pre aktivity súviace s podaniami v trestných a covidových veciach, na personálne, technické a materiálne zabezpečenie. Ďakujem.


Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *