26. mája 2024

TO NEVYMYSLÍŠ! Neočkovaný Novak Djokovič vyhráva US Open sponzorovaný spoločnosťou Moderna (VIDEO)

0
TO NEVYMYSLÍŠ! Neočkovaný Novak Djokovič vyhráva US Open

TO NEVYMYSLÍŠ! Neočkovaný Novak Djokovič vyhráva US Open

Úplne bezdôvodná segregácia neočkovaných, ktorej obeťou sa v Austrálii a USA stal aj tenista Novak Djokovič, bola zavádzaná práve predovšetkým v záujme firiem ako Pfizer či Moderna, ktoré na génových injekciách veľmi slušne zarobili.

Mnohé celebrity a politici potom robili Big Pharme reklamu, keď si pred kamerami nechávali aplikovať vitamínové injekcie, avšak ich „ovečky“ to čoskoro podnietilo k tomu, aby si išli stúpnuť do frontu na „bezpečnú a účinnú“ vakcínu úplne inej šarže, než akej sa dostávali prominentom.

Djokovič sa však tohto divadla odmietol zúčastniť a dal najavo, že zo zásady sa odmieta stať obeťou experimentu (či si zaplatiť falošné potvrdenie ako mnoho jeho kolegov).

Neočkovaný Novak Djokovič teraz vyhral US Open po štvrtýkrát – a prvýkrát od roku 2018. Vo finále porazil v troch setoch Rusa Daniila Medvedeva.

Je to Djokovičov 24. grandslamový titul, ktorý venoval basketbalovej legende Kobe Bryantovi. Po výhre si na ihrisku kľakol a rozplakal sa.

Vlani Djokovič v New Yorku neštartoval, pretože nebol očkovaný proti Covidu. Je známe, že už roky robí všetko pre to, aby zostal fit a zdravý.

Následne nová svetová jednotka odhalila, že nemá v úmysle v dohľadnom čase skončiť. V júni musel prenechať prvé miesto svetového rebríčka Španielovi Carlosovi Alcarazovi.

Zaujímavý detail: Turnaj sponzorovala spoločnosť Moderna.

Novak Djokovič mal posledné dva roky zakázané zúčastniť sa US Open, pretože sa odmietol zúčastniť na experimente. 
Teraz vyhral US Open štvrtýkrát.
Skutočnosť, že Moderna bola hlavným sponzorom tohto turnaja, robí jeho víťazstvo o to triumfálnejším…

 
ZDROJ:  Twitter     Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *