23. apríla 2024

Policajný generál vo výslužbe Ivan Ševčík zverejnil podanie Diany Santusovej. Hnus a hnoj,“ konštatuje Ševčík.

0
Policajný generál vo výslužbe Ivan Ševčík zverejnil podanie Diany Santusovej. Hnus a hnoj,“ konštatuje Ševčík.

Policajný generál vo výslužbe Ivan Ševčík zverejnil podanie Diany Santusovej. Hnus a hnoj,“ konštatuje Ševčík.

  • Tí, ktorí riadia políciu a inšpekciu, sú ako feudálni páni, ktorí si myslia, že majú právo na všetko.
  • Zneužívajú svoju moc a postavenie, aby si robili, čo chcú, bez ohľadu na zákon a morálku.
  • Sú to nezrelí a nafúkaní jedinci, ktorí si neuvedomujú, aké dôsledky môžu mať ich konania pre seba a pre spoločnosť.

Je to smutné, ale pravdivé. V našej krajine sa stále stretávame s prípadmi zneužívania moci a ponižovania podriadených zo strany nadriadených. A to najmä v oblastiach, kde by sme očakávali najvyššiu profesionalitu a etiku, ako je polícia a inšpekcia. Títo ľudia si myslia, že sú nedotknuteľní a že majú právo robiť, čo chcú. Ako keby boli panovníci nad životmi a osudmi ostatných. Ako keby boli stredoveká šľachta. S právom prvej noci. Ja som riaditeľ a ja môžem všetko.

Toto je neprípustné a nezákonné. Títo ľudia by mali byť okamžite odvolaní z funkcie a postavení pred súd. Nemôžeme dovoliť, aby sa takéto správanie tolerovalo a ignorovalo. Musíme sa postaviť za obete a vyžadovať spravodlivosť. Musíme sa zjednotiť proti tým, ktorí nás chcú ovládať a zastrašovať. Musíme si uvedomiť, že sme všetci rovní pred zákonom a že nikto nemá právo nás znevažovať a ubližovať nám.

Vyzývam všetkých, ktorí sa cítia dotknutí týmto problémom, aby sa ozvali a podali svedectvo. Vyzývam všetkých, ktorí majú informácie o takýchto prípadoch, aby ich zverejnili a pomohli odhaliť pravdu. Vyzývam všetkých, ktorí majú záujem o zmenu a zlepšenie situácie, aby sa zapojili do diskusie a podporili iniciatívy na reformu systému. Spolu môžeme dosiahnuť, aby naše inštitúcie boli skutočne transparentné, férové a služobné.

JNS


Generál Ševčík

Dostal sa mi do rúk dokument ohľadom Diany Santusovej. Známa vyšetrovateľka inšpekcie, odvážna baba , ktorá sa pustila do súčasnej mafie v Policajnom zbore, ktorá je prepojená na UŠP a ŠTS. Známa je nahrávka, kde „Čurilovci“ dali najavo ako im leží v žalúdku a uvažovali o tom ako jej podpália auto a nakopu do rozkroku. Aké kolegiálne. No a keď si národ prečíta toto jej podanie, tak si môže urobiť úplný obraz o stave našej polície. Hnus a hnoj.

Je evidentné, že na veľmi dôležité posty v PZ a na inšpekciu sa dostávajú ľudia, ktorí sú mentálne nevyzretí a túto funkciu si užívajú akoby boli stredoveká šľachta. S právom prvej noci. Ja som riaditeľ a ja môžem všetko. A Vy všetci sa mi musíte podvoliť, podriadiť, lebo ja mám nad Vami neobmedzenú moc. To sme dopadli. Západné hodnoty k nám prenikajú a popri gender ideológie tu máme aj sexuálne harašenie na pracovisku. Dokonca v organizácii, ktorá by takéto neprípustné chovanie mala postihovať.

Vďaka Psychopatovič, jednoduchý Heger a poskok Ódor. Vy ste dopustili morálny upadok spoločnosti.

SLOVENSKO: Policajný generál vo výslužbe Ivan Ševčík zverejnil podanie Diany Santusovej, ktoré nám, podľa jeho slov, otvorí oči o tom, v akom stave je slovenská polícia. „Hnus a hnoj,“ konštatuje Ševčík.

Po tom, čo nedávno Santusovej zastupovanie prebral advokát Marek Para, sa zrejme veci pohnú správnym smerom. Ševčík sa pohoršuje nad tým, že ľudia, ktorí majú pomáhať a chrániť, sú schopní dokonca „sexuálneho harašenia“ na pracovisku. Ševčík jasne menuje aj vinníkov celej situácie.

Ťahá sa roky

Celé sa to začalo ešte na prelome rokov 2020/21, kedy ešte ani samotná Diana Santusová netušila, že bude niečo také vyšetrovať a do akých problémov ju čurillovci dostanú. Kauzu čurillovcov „odštartoval“ záujem SIS o Petra Petrova známeho ako Tiger, podnikateľa z východu. Tajná služba u neho preukázala ovplyvňovanie výpovedí svedkov tak, aby sa hodili štvorici vyšetrovateľov NAKA. Uskutočnilo sa pamätné stretnutie v budove SIS, správu z neho predseda NR SR Kollár (Sme rodina) predniesol v parlamente, na čo vznikol vyšetrovací tím Oblúk. Ten však bol zrušený a voči jeho šéfke sa spustila diskreditačná mašinéria. Dnes je paralelné vyšetrovanie štvorice čurillovcov takmer na konci a Rozuzlenie prinieslo len ďalšie zauzlenie.

Prípad prebral Marek Para

„Aktuálne som prevzal právne zastupovanie umožňujúce uplatnenie jej práv proti obvineným čurillovcom,“ informoval advokát Marek Para na sociálnej sieti. Viac sa rozhovoril pre Mimi Šramovú, u ktorej vysvetlil, ako bude prípad pokračovať. Podľa neho sa v poslednom čase stalo pravidlom, že ako policajný prezident, tak Úrad špeciálnej prokuratúry zverejňujú klamlivé tvrdenia. Para vyvrátil aj Hamranovo tvrdenie, že Krajský súd a iné súdy potvrdzujú neoprávnenosť trestného stíhania čurillovcov.

Nie sú stredovekí feudáli!

„Je evidentné, že na veľmi dôležité posty v PZ a na inšpekciu sa dostávajú ľudia, ktorí sú mentálne nevyzretí a túto funkciu si  užívajú akoby boli stredoveká šľachta. S právom prvej noci. Ja som riaditeľ a ja môžem všetko. A Vy všetci sa mi musíte podvoliť, podriadiť, lebo ja mám nad Vami neobmedzenú moc. To sme dopadli. Západné hodnoty  k nám prenikajú a popri gender ideológii tu máme aj  sexuálne harašenie na pracovisku. Dokonca v organizácii, ktorá by takéto  neprípustné chovanie mala postihovať,“píše znechutene Ševčík.

Vinníkov pozná

„Vďaka Psychopatovič, jednoduchý Heger a poskok Ódor. Vy ste dopustili morálny upadok spoločnosti,“ konštatuje nahnevaný Ševčík a svoje slová dokladá dôkazom z podania.

Facebook / Ivan Ševčík
Facebook / Ivan Ševčík

ZDROJ: FB Ivan Ševčík

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *