Video: Robert Fico: Politika nemusia mať radi novinári, ale ľudia.

0
Robert Fico: Politika nemusia mať radi novinári, ale ľudia.

Robert Fico: Politika nemusia mať radi novinári, ale ľudia.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Robert Fico: Politika nemusia mať radi novinári, ale ľudia.

Toto je názor bývalého premiéra Slovenska, ktorý sa v poslednej dobe často vyjadruje k aktuálnym politickým otázkam. Fico tvrdí, že novinári sú zaujatí a neposkytujú objektívne informácie o jeho strane Smer-SD. Podľa neho je dôležitejšie, aby politika získala podporu ľudí, ktorí sú jej cieľovou skupinou.

Fico sa nebojí kritizovať ani súčasnú vládu, ktorú označuje za neschopnú a korupčnú. Tvrdí, že jeho strana je jedinou alternatívou pre Slovensko a že sa chce vrátiť k moci v budúcich voľbách. Fico verí, že ľudia ocenia jeho skúsenosti a úspechy, ktoré dosiahol počas svojho pôsobenia v premiérskej stoličke.

Fico si myslí, že politika nemusia mať radi novinári, ale ľudia. No je to naozaj tak? Ako vnímajú jeho výroky a postoje verejnosť a odborníci? Aký vplyv má na slovenskú politiku a spoločnosť?

Robert Fico po predvolebnej diskusnej relácii v SRo v rozhovore reaguje na zahraničných novinárov na tlačových konferenciách Smeru, odmietnuté predvolebné diskusie v Markíze, žalobu na prezidentku aj na jeho plán na pritiahnutie zahraničných investícií po voľbách.

Rozhovory s Mimi Šramovou


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *