Prešovčania v ankete: Nič tu nefunguje, bieda, voľby mali byť skôr!

0
Prešovčania v ankete: Nič tu nefunguje, bieda, voľby mali byť skôr!

Prešovčania v ankete: Nič tu nefunguje, bieda, voľby mali byť skôr!


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Prešov je mesto, ktoré sa potýka s mnohými problémami. Od zlého stavu ciest, cez nedostatok pracovných miest, až po nízku kvalitu života. V našej ankete sme sa opýtali Prešovčanov, ako vnímajú situáciu vo svojom meste a či sú spokojní s výsledkami nedávnych komunálnych volieb.

Väčšina respondentov vyjadrila nespokojnosť a sklamanie. Povedali, že nič tu nefunguje, že je tu bieda a že voľby mali byť skôr.

Len málo ľudí malo pozitívny názor na Prešov. Hovorili, že mesto sa pomaly zlepšuje, že sa robia nejaké investície a projekty, a že treba dať šancu novému vedeniu. Veria, že Prešov má potenciál stať sa atraktívnym a prosperujúcim mestom.

V tomto príspevku sme vám priniesli názory Prešovčanov na situáciu vo svojom meste. Čo si myslíte vy? Napíšte nám do komentárov.

Online Tu a Teraz


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *