Darmo ste intrigovali a pľuli na Fica, Danka i Pelegríniho, 30. 9. 23 národ slovenský rozhodol, že dedičstvo našich otcov bude zachované !

0

Darmo ste intrigovali a pľuli na Fica, Danka i Pelegríniho, 30. 9. 23 národ slovenský rozhodol, že dedičstvo našich otcov bude zachované !


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Úvod:
Málo „svätých“, ak vôbec nejakého som stretol vo svojom živote. Človek nie je tvor dokonalý, ergo na každého z nás sa nejaká špina počas žitia nalepí, hoc i malá „nepatrná“, o to viac, že dnešný svet sa podobá viac na spoločenské smetisko ako na čisté, „ideálne“ prostredie.

Jadro:
Toľko špiny, intríg za posledného tri a pol roka, prízemné a jedovaté reči, praktiky podlé, nehodné pre žiadnu ľudskú bytosť voči: SMERu-SD, SNS, i HLASu – SD, ich členov, či sympatizantov som vo svojom živote ešte nevidel, nechyroval.
Všetko sa to dialo za hlavným účelom znevážiť a zobrať Slovensku, našej rodnej krajine a ľudom, ktorí tu žijú medzi Dunajom a majestátnymi Tatrami to najcennejšie, identitu človeka v jej samotných základoch. Už len pokus samotný, pripraviť náš národ slovenský o pokoj i ľudskú prirodzenosť i samotná podstatu, ktorá je človeku najvyšším Zákonom daná, a to raz a navždy, Ak by k tomu došlo, bolo by spáchané obrovské zbojstvo voči Zákonu nikdy nemennému, ako by moja stará mať povedala: „bol by vykonaný zločin, zločin až do neba volajúci !“
Najhoršie na tom je, že nepriateľ nám barbarským spôsobom chcel odcudziť hodnoty naše slovenské a posvätné, ktoré už stáročia k národu nášmu patria. Ako národ sme za ne museli bojovať celé stáročia, tak aby sme ich mali. Za hodnoty sociálne (elementárne ľudské), národné a cyrilo-metodejské, ktoré nás už skoro tisíc dvesto rokov úspešne a neochvejne chrániť pomáhajú.
Chvála Bohu, ubránili sme si svoje dedičstvo otcov našich pred renegátmi zradnými a zákernými, odpadlíkmi, mnoho ráz s „hodnotami“ pochybnými , či pomýlenými …
Väčšina ľudí si však, a vďaka za to nesmierna, vo voľbách zachovala úsudok i rozum zdravý, triezvy, jasný a nenaletela rečiam líškavým, až príkro sladkým, ale o to viac toxickým, falošným a podlým.
Aby som však bol korektný, nie každý, kto sa v svorke dravcov týchto ocitol je zákonite dravcom i on sám, lež ľstivými a nekalými praktikami si ho táto svorka prisvojila v snahe vychovať ho na svoj obraz až príliš gýčový a zhubný … (v drvivej väčšine prípadov pri jeho (ich) nevedomosti sa však tak dialo…).

Epilóg:
Pýtam sa: „Komu stojí zapredať vlastné ja cez myšlienky a snahy pochybné, zvrátené, až po šialenstvo hlásania doktríny smrti a hlásať to všetko s úsmevom na tvári, avšak s úsmevom umelým, kŕčovitým, diabolským, a to všetko v tomto krátkom žití. Vyrvať človeku srdce ľudské, či i dušu samotnú sprzniť v opitom ošiali honby sa za „hodnotami“ falošnými, časnými, márnymi a mnoho ráz i zvrhlými … a pritom vtiahnuť do marazmu tohto, či až nihilizmu i druhých, dezorientovaných, či naivných !?“ Odpovedzte si každý sám …
Nuž, ak v tom krátkom „zamyslení“ sa niekto nájde, nie moja, lež jeho chyba to je … !!!

Ešte raz teda,
veľká vďaka každému jednému z Vás, kto 30.9. 2023 vo voľbách do NRSR volil hodnoty šľachetné, pro ľudské, sociálne, národné i tie v duchu cyrilo-metodských tradícií, tých našich slovenských a nenechal sa vlákať do košiara cudzieho, ktorý v svojej neodškriepiteľnej zákonitosti, princípu vyššieho samotného sa aj tak časom zborí, rozpadne na prach ničotný, tak ako Babylon niekdajší, starobylý, ale o to viac skutočne poučný, reálne nadčasový a pravdivý …

Pevne verím, že R. Fico, P. Pelegríni a A. Danko sa dohodnú na vytvorení vládnej koalícii, veď majú každý z nich vo svojej neopakovateľnej individualite i z aspektu koexistenčného na to všetky predpoklady. Predpoklady na to, aby sa Slovensko hoc nie zo dňa na deň (to je utópia) zbavili existujúceho marazmu v našej spoločnosti, ako toho celospoločenského harašmentu, tak i ekonomickej (hospodárskej) mizérie. Verím v to, že vznikne tak očakávaná trojkoalícia, SMER-SD, HLAS, SNS. Vládny trojlístok, ktorý sa zomkne v zmysle odkazu svätoplukových prútov, s tým rozdielom, že ich počas funkčného obdobia štyroch rokov nikto nerozdelí a nepoláme pri ich „nejednote“. Budú snahy, budú oslabiť takéto „zoskupenie“, ale božechráň, aby ste takýmto snahám podľahli …

Do pozornosti !!!:

(Bohužiaľ niektorí ľudia v štátnej správe, len preto, že v minulosti kandidovali „hoci i len“ do miestnej, či mestskej samosprávy za stranícke subjekty: SMER-SD-vtedy ešte jednotný, ako i SNS, tak aby mohli v dobrej vôli svojím vzdelaním, vedomosťami i odbornými skúsenosťami pomôcť ľuďom na regionálnej úrovni za svoj názor, v reflexii hlavne z pohľadu, či výlučne „tzv. Obyčajných …“ boli cez svojich „personálnych čističov, kyselinárov“ a iné ich „spriaznené duše“, ktorých si tam dosadili, alebo tých, ktorí sú rýchlo „adaptabilní a učenliví, výlučne však len na úlohu kádrovania … (krágľovania)“ vyhodnotení ako ľudia s akousi spoločenskou trúfalosťou, voči niečomu inému (?), teda ako persony non grata, a tak prišli o svoju prácu, bez udania dôvodu, prišli o chlieb ich každodenný !!!)
Áno, tak podlo, v analógii ako tomu bolo i v prípade R. Fica, nuž ale na rozdiel od jednotlivca sa na tom kolbišti dá brániť veľmi efektívne „kolektívne“, ba dokonca sa našli v NR SR i dve čisté duše, ľudia z nezatieneným svedomím a nevydali ho do rúk posadnutých, či šialených katanov … !!!

Ing. Kalafut Rastislav.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *