Video-Ľuboš Blaha: VÁŽENÁ PANI ČAPUTOVÁ, NEMÁTE PRÁVO NÁS KÁDROVAŤ

0

Ľuboš Blaha-TEN POCIT, KEĎ OPOZÍCIA ODVOLÁVA MINISTRA ZA TO, ŽE ŽUJE ŽUVAČKU


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Prezidentka Čaputová označila moju hypotetickú nomináciu na ministra za „čierny scenár“ a vyhráža sa „jasnou reakciou“. Nech sa páči, tu je moja odpoveď. Pripomenul som zmätenej pani Čaputovej základné fakty.

v posledných dňoch sa v médiách objavili správy o mojej hypotetickej nominácii na post ministra .Tieto správy vyvolali ostrú reakciu prezidentky Čaputovej, ktorá označila moju možnú kandidatúru za „čierny scenár“ a vyhráža sa, že v prípade môjho vymenovania použije svoje právomoci .

Takéto vyjadrenia považujem za nehorázne, nezodpovedné a neústavné. Prezidentka Čaputová sa správa ako politická aktivistka, ktorá sa snaží ovplyvňovať zloženie vlády podľa svojich osobných sympatií a antipatií. Tým porušuje zásadu delenia moci a nezávislosti orgánov verejnej moci.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *