Je čas vyhlásiť anketu hlupák roka. V ankete môžete hlasovať za široký výber hlupákov

0

Je čas vyhlásiť anketu hlupák roka.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Je čas vyhlásiť anketu hlupák roka. V ankete môžete hlasovať za široký výber hlupákov, ktorí nás 3,5 roka skalopevne presviedčali ako Pellegrini nepôjde so Smerom, ale ak bude mať možnosť, vytvorí vládu „národného zmierenia“ s inými stranami. Len absolútny hlupák si mohol myslieť, že Pellegrini nedá prednosť Smeru, s ktorým má rovnaké korupčné pozadie, rovnakých oligarchov v pozadí, rovnaký postoj k vyšetrovaniu káuz, k spravodlivosti, proti reformám, či v zahraničnej politike. Fakt len hlupák si mohol myslieť, že Hlas nie je Smer.

Kandidátov na hlupákov roka je neúrekom. Za kolektív hlupákov môžete hlasovať pre stranu SaS, ktorá vyhlásila, že treba zlikvidovať všetky vlády v predchádzajúcom volebnom období z dôvodu, aby sa nevrátil Fico. Geniálny ťah týchto diletantov. Okrem toho potom ešte išli vyhrať voľby. To len ako dovetok k tomu ako sú títo ľudia absolútne dezorientovaní.

No a potom tu máme celú plejádu komentátorov z našich mainstreamových médií, ktoré zastupujú napr. Denník N (Kostolný, Šimečka st., Obradovič, Tódová, Szalay, Gális, Mikušovič, Pataj a spol.).

Denník SME reprezentuje silná ženská zostáva Balogová, Kepplová.

Aktuality zastupuje sám šéfredaktor Bárdy a z ďalších komentátorov by kandidatúru nemal rozhodne odmietnuť Leško. Samozrejme tých smiešnych postavičiek je ďaleko viac.

Ľudia, čo považovali bývalú vládu a parlament za príliš konzervatívne a videli našu spásu v liberálnom zoskupení s Pellegrinim, ktorý sa spojí s PS a SaS. A tak dennodenne tupo rozkladali bývalú vládu a teraz zo seba urobili takých hlupákov, že je ťažko z nich jedného určiť za víťaza. Tak si teraz môžeme vďaka týmto intelektuálom užiť ďalšie 4 roky Fica a hneď s dvomi Smermi. Gracias!


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *