Tomáš Taraba: “Nikto tu pred Hrycovou a spol. cúvať nebude!”

0

Klamstvá, lži či otázky, ktoré viac provokujú ako sa chcú na niečo zmysluplné spýtať, to je súčasný dezinfo mainstream. Tomáš Taraba im to jasne vysvetlil


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Pár slov téme statusu T.Tarabu zverejného na FB, ktorá ma veľmi rozhorčuje. Ide o to, že niektorí umelci v našej krajine sa správajú ako nepriatelia Slovenska. Myslia si, že majú právo urážať našu históriu, naše zvyky, našu identitu a ešte si za to chcú brať peniaze od štátu. To je pre mňa neprijateľné a nechápem, ako môžu byť takí bezcharakterní.

Som rád, že SNS získala ministerstvo kultúry a dúfam, že zastaví financovanie týchto falošných umelcov. Ak sa im to nepáči a budú protestovať, nech si idú robiť svoje provokácie niekam inde. Ja by som radšej podporil Maticu slovenskú, ktorá si zaslúži viac rešpektu a uznania za to, čo robí pre naše národné dedičstvo. Táto organizácia má problémy s financiami a potrebuje našu pomoc.

Nechcem byť nespravodlivý voči všetkým umelcom. Viem, že existujú aj takí, ktorí ctia Slovensko a robia kvalitné diela. Tým patrí moja úcta a vďaka. Ale tí, ktorí sa len vysmievajú a nadávajú, by si mali uvedomiť, že Slovensko je naša vlasť a že by sme ju mali chrániť a milovať. Ak to nedokážu, nech sa radšej odstavia a nechajú miesto pre tých, ktorí majú srdce pre Slovensko.

JNS/Rudy


Tomáš Taraba: “Nikto tu pred Hrycovou a spol. cúvať nebude!”

Natáčanie filmu Sviňa nie je kultúra, rovnako ako financovanie dúhových festivalov z rozpočtu štátneho fondu podpory umenia.

Podpora umelcov, ktorí hlavnú agendu majú nadávať na Slovensko, ktorí sa smejú z naších tradícií, z našej identity a myslia si, že budú určovať komu oni dajú pečiatku kvality, je veľký omyl. Som rád, že SNS dostalo ministerstvo kultúry a ak slniečka pôjdu kvôli tomu do štrajku, aspoň ušetríme peniaze a pošleme ich na Maticu slovenskú, ktorá nemá ani na kúrenie.

Nikto tu pred Hrycovou a spol. cúvať nebude.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou po voľbách nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *