Video: Prečo nechcú Huliaka? Rizman s Čaputovou sú v tom až po uši!

1

Prečo nechcú Huliaka? Rizman s Čaputovou sú v tom až po uši!


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈Čaputová odmietla vymenovať Rudolfa Huliaka za ministra životného prostredia!
V mimovládnom sektore nastal poplach z kontroly rozkrádania miliardových zákaziek v oblasti envirofondu, ktoré Čaputová kryla.

Prezidentka Zuzana Čaputová odmietnutím vymenovať nominanta Slovenskej národnej strany (SNS) Rudolfa Huliaka dokázala, že nie je prezidentkou všetkých Slovákov, ale reprezentuje záujmy mimovládneho sektora. Na sociálnej sieti to uviedol Huliak a dodal, že mimovládky sú dlhodobo „nacicané“ na financie envirorezortu či eurofondy. Prezidentka sa tak podľa neho podieľa na trestnej činnosti mimovládnych organizácií.

Huliak tvrdí, že by túto trestnú činnosť vedel dokázať interný audit v rezorte, ktorý by realizoval ako prvú vec po nástupe do funkcie. „Prezidentský palác neovláda prezidentka, ale jej priateľ Juraj Rizman, ktorý je nositeľom myšlienky a predstaviteľom WWF organizácie na Slovensku. Tento človek ovláda prezidentský mandát a prezidentka sa stala len jeho bezduchou hovorkyňou,“ myslí si Huliak. Ako pokračoval, toto je už tretíkrát, čo bola zmarená vôľa slovenských občanov.

Huliak taktiež verí, že v ďalších prezidentských voľbách sa obdobný kandidát nestane prezidentom. „Gestom, ktoré urobila prezidentka tým, že neschválila jedine moju nomináciu, človeka súdne netrestaného, ktorému sa nedá vytknúť žiadna trestná činnosť, si dovolí na základe môjho mandátu, ktorý mi udelili občania v demokratických voľbách, neudeliť mandát ministra životného prostredia, len dokázala, že nie je prezidentkou všetkých občanov SR, ale reprezentuje záujmy mimovládneho sektora,“ uviedol Huliak.

Voliči si zakrúžkovaním vybrali a Čaputová je povinná rešpektovať voľbu voličov!
Nesmieme ustúpiť Čaputovej. Čaputová nemá ústavný mandát na blokovanie novovymenovaných členov vlády.

Stretneme sa v pondelok o 17,00 hodine pred prezidentským palácom na Hodžovom námestí a prejavíme našu vôľu!


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


1 thought on “Video: Prečo nechcú Huliaka? Rizman s Čaputovou sú v tom až po uši!

  1. presne tak čaputová má strach vymenovať Huliaka za ministra lebo sa bojí žeby klepol po prstoch aj jej to nie je prezidentka slovákov ale ukrajincov ako sa sama vyjadrila len jedná dobrá správa že za chvíľu končí u mňa ani nezačala

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *