A čo Plagiátor a daňový podvodník Matovič? Tento Zločinec a psychopat nevadí vo vláde?

0

Video-Psychopatove ďalšie obete


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


A čo tá Fabia a Fiatky? Všetci okrem Igora Matoviča si totiž pamätajú, že ho už v minulosti vyšetrovala polícia. Pre daňové úniky. Keď na svojej Fabii najazdil za deň viac ako profesionálny vodič kamióna. Potom predal svoju firmu cez „bieleho koňa.“ Účtovníctvo firmy sa medzitým stratilo na „povale.“ Stíhaný pre to, že obral štát na daniach, nebol len vďaka premlčacej dobe. Náš veľký „bojovník proti korupcii a mafii,“ ktorý spolu s kumpánmi skrivil slovenskú justíciu, Ústavu a trestné právo tak, ako sa to nepodarilo doposiaľ nikomu, si však „ide svoje.“ Lebo propaganda nestojí nič. A na niektorých ľudí stále zaberá. Ako „päťstovečky.“

„Bojovník proti mafii“

Ktorý sa počas svojho vládnutia prirovnával k Ježisovi, prípadne k Hitlerovi a jeho NDSAP, všetkých novinárov, (okrem Vagoviča) „chcel zaradom dávať dole,“ a mal aj vyhlásenia, ako „po nás žiadna vláda nebude, my tu budeme navždy,“ a ktorý ako „otec očisty,“ „rozviazal ruky polícii,“ hoci tu bol najprv premiérom a neskôr ministrom financií, sa veľmi rád vyjadruje k „zločincom a mafii.“

To, že pritom verejne opakovane klame a zavádza a navyše nikdy nerešpektuje prezumpciu neviny, ktorú každému obyvateľovi Slovenska okrem iných zákonov garantuje aj Ústava SR, je už len akýmsi „bonusom.“ Takže, jedno z jeho mnohých vyjadrení na sociálnej sieti, nikoho neprekvapí.

„Pani prezidentka v nomináciách na ministrov našla len jedinú chybičku – Huliaka. Z toho vyplýva, že s ostatnými nomináciami súhlasí a nominovaných považuje za vhodných ľudí na vedenie ministerstiev. Dobrá správa, lebo potom to znamená, že Fico stiahol napr. nomináciu zločinca Kaliňáka obvineného zo spáchania závažných trestných činov … len, že by to to neznamenalo a znamenalo by to to, že nároky pani prezidentky zrazu záhadne klesli proklate nízko. Hmm, dozvieme sa čoskoro,“ napísal.

A čo tá Fabia a Fiatky?

No, pán Matovič akosi zabudol na to, že potom, ako sa tu stal premiérom, sa priznal, že je plagiátorom. A jeho diplomovú prácu mu napísala kamarátka, „lebo on nemal čas.“

Podľa Trestného zákona ide o trestný čin, za ktorý môže byť páchateľ potrestaný odňatím slobody od šesť mesiacov až do osem rokov.

Keďže ale pán Matovič „rozviazal ruky polícii,“ nebol za toto nikdy vyšetrovaný. A mal by byť tiež rád, že „nároky pani prezidentky,“ ktorá ho aj potom nechala premiérom, „zrazu neklesli proklate nízko.“

Navyše tiež „zabudol,“ že so „zločincom“ Kaliňákom si teda „nemá čo vyčítať,“ keďže ho v minulosti vyšetrovala NAKA kvôli jeho Fabii..

V súčasnosti NAKA „vyšetruje“ jeho „fiatky.“ Totiž, pán, ktorého Igor Matovič poslal na úrad prihlásiť autá, „si pred úradníkom zabudol v obálke peniaze.“ Podarilo sa mu porušiť aj volebný zákon. Najprv, keď si do oficiálnej kandidátnej listiny uviedol fiktívne zamestnanie „Bojovník proti mafii.“ Čo je v rozpore so zákonom.

V deň volieb porušil volebné moratórium. (to NAKA „nevyšetruje,“ a len boh vie prečo..) A po voľbách začala NAKA vyšetrovať „volebné kortešačky“ jeho „protikorupčného hnutia“ na východe Slovenska..

Záverom

Mohla by som pokračovať veľmi dlho.. ale dodám už len, že Robert Kaliňák bol zbavený všetkých obvinení, teda je klamstvo, ak ktokoľvek o ňom tvrdí, že je obvinený. A ak ho niekto naďalej vyšetruje, môže byť nanajvýš podozrivým. A platí prezumpcia neviny. ZO ZÁKONA.

Apropó, z toho zákona vyplýva aj to, že táto časť trestného procesu je neverejná. Áno aj pre politikov, bežný ľud, či „Mirky z Bratislavy.“ Skadiaľ má pán Matovič teda tieto informácie? Získal ich zákonne? Ako radový poslanec NR SR? Naozaj?

Navyše sa mu štát musel ospravedlniť, že ho v rámci „očisty,“ tak ako mnohých iných, NEZÁKONNE väznil.

Možno by si pán Matovič miesto hysterických výlevov na Facebooku mohol naštudovať vo voľnom čase naštudovať Trestný zákon, konkrétne odporúčam §326 a nasl.

ZDROJ: Extraplus, Ereport, FB I. Matovič


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *