Čaputovej včerajší kyslý výraz v tvári jasne naznačil, že na Slovensko sa vracia demokracia!

0

Čaputovej včerajší kyslý výraz v tvári jasne naznačil, že na Slovensko sa vracia demokracia!


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Autor textu: ferro

Ešte ani dnes, sa nebudem vyjadrovať k zloženiu novej Vlády SR, ba ani k ich ďalším politickým nomináciám, pokiaľ si neprečítam Programové vyhlásenie tejto štvrtej Ficovej Vlády SR a hlavne, kým im Parlament SR, na základe tohto ich vládneho programu, nevysloví dôveru!

Takže na úvod k novej Vláde SR, „len“ toľko…

Ale k čomu sa chcem vyjadriť, je včerajšie absolútne nezvládnutie situácie „prezidentkou“ Čaputovou.

Jej výraz tváre pri menovaní novej väčšinovej demokratickej Vlády SR, pod vedením Predsedu Vlády SR Robertom Ficom, dával všetkým Slovákom jasne na javo, že jednak nie je, ako „nadstranícka prezidentka“, absolútne stotožnená s tým, že ona ju musí vymenovať, a jednak si jasne uvedomovala (aspoň predpokladám), že na Slovensko sa po dlhých, predlhých viac ako 3 a ½ roka diktátorského-despotizmu resp. despotického diktátorstva, vracia absolútnou väčšinou vytúžená demokracia!

Takže dnes to nebude výhradne len o Čaputovej, ale o všetkých tých, čo nás tu celé to obdobie despoticko-diktátorsky absolútne bezdôvodne gniavili a nasilu ústa zatvárali, či dezolátmi označovali, ba čo viac, akýkoľvek odklon od ich jedinej „pravdy“, bol označený za pro ruský, pro kremeľský atď.

Takže všetci Vy, čo ste z rovnakého politického cesta, politického názoru ako Čaputová vedzte, že od chvíle, kedy bola včera vymenovaná nová slovenská Vláda, sa začalo obdobie demokracie na Slovensku!

Vedzte, že Vy, čo ste doteraz mali ústa uvoľnené lebo ste boli názorovo na tej čaputovskej „správnej strane dejín“ , budete mať ústa, svoje mysle…, aj naďalej voľne otvorené/uvoľnené, a nikto vám ich nebude zatvárať, ani nijako nasilu obmedzovať!

A Vy ostatní, absolútna väčšina, tí z Vás, ktorí ste mali úplne opačný názor, ako ty vyššie spomínaní, vedzte, že od tej chvíle máte sňate z úst a mysle, nimi Vám dané zábrany, prekážky, a môžete sa bez obmedzení slobodne začať vyjadrovať, slobodne myslieť, a na verejnosti preukazovať, že máte iný názor na svet okolo nás a nikto Vám v tom nebude brániť!

Ani Vás za to  nijako trestať!

Totiž, od chvíle, kedy nastúpila nová demokratická Vláda SR, už nikto nesmie byť a ani nebude obmedzovaní na osobnej slobode lebo Covid, na myslení lebo Covid a Ukrajina, na slobodnom myslení lebo Covid a Ukrajina…

Jednoducho musia skončiť aj, napr. také nadbytočné „služby“ štátu obyvateľom SR, ktoré tu zaviedla minulá despoticko-diktátorská úzka skupinka „vládnych“ politikov s Čaputovou na čele, ako bola  a ešte stále je „HOAXY A PODVODY – POLÍCIA SR“ – https://www.facebook.com/hoaxPZ/?locale=sk_SK

Áno, toto sa musí odstrániť!

Lebo toto nie je na prospech demokratizácie spoločnosti, ale výsostne, takéto politické zmätky krivia demokraciu!

Zabíjajú demokraciu!

Na dnes v krátkosti „len“ toľko…


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *