Pravicoví sektári volili Sulíka aj s jeho rančom v Austrálii a rozkradnutým vyše miliónom EUR z EXPO Dubaj

0

Sulík na tlačovke úplne suverénne obhajoval rozkradnutie vyše 1 milióna eur zo štátneho rozpočtu! Hneď po tejto tlačovke ho mala zatknúť polícia!


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


 Autor textu: pavolsokol

Na pripomenutie. Sulíkova sekta SaS získala v týchto parlamentných voľbách 6,32 % hlasov a teda sa opäť dostala do NR SR.

Teraz niečo na osvieženie pamäti pre OČTK.

Sulík a jeho ranč v Austrálii.

Ranč sa podľa časopisu Plus 7 dní rozprestiera v Západnej Austrálii, 28 kilometrov od mesta Perth. Rozlohu má 20,4 hektára, teda viac ako 200.000 metrov štvorcových.

Skôr si jeho veľkosť zvizualizujete, keď si vybavíte Štrbské pleso.

Alebo polovica zoologickej záhrady Bojnice.

Dnu sa vchádza po príjazdovej ceste cez elektrickú bránu.

Po vstupe na pozemok sa ocitnete v nádhernej austrálskej prírode, okolo sú pastviny a výbehy pre kone, komplex stajní, umyvárne pre kone, ale aj potok.

Na pozemku je tiež umiestnený priestranný dom s piatimi izbami, dvoma kúpeľňami, je tam aj samostatná chatka a ako bonus – pristávacia dráha pre malé lietadlá.

Komu patrí firma vlastniaca ranč s letiskom?

Komu patrí Firma Indigo floats and trailers Pty Ltd, ktorá ranč kúpila?

Má troch vlastníkov: jedným z nich je Richard Sulík a zvyšok patrí Lucii Galovičovej a Davidovi Williamovi Dobsonovi.

Práve Galovičová a Dobson by mali byť tajomnými spoluvlastníkmi ranča, ktorých minister odmietol konkretizovať.

Galovičovú spája so Sulíkom okrem ranča aj ďalšia firma, Kentaur Australia Pty Ltd, ktorá prevádzkuje obchod s jazdeckými potrebami.

Aj táto spoločnosť má troch vlastníkov, tretinový podiel v nej má aj Darina Galovičová, ktorá by mala byť podľa našich zistení Luciinou matkou.

Firma Kentaur Australia Pty Ltd vznikla v roku 2004 (Sulik bol 2002-3 poradcom Mikloša ~ možno si pamätáte kauzu Gorila).

Firma Indigo floats and trailers Pty Ltd vznikla v roku 2010 ( Sulik bol od 2010 do 2012 predseda NR SR za Radičovej vlády ~ áno, áno ~ máte pravdu, vtedy chodil na raňajky ku Kočnerovi, kde o.i. riešili aj voľbu Generálneho prokurátora a koľko kto ponúkal vtedajším vládnym poslancom úplatok za hlasovanie / o.i. bol vtedy vládnym poslancom aj Matovič…).

Stojím si pevne za názorom, že bývalé Matovičovo-Hegerove vlády tvorili tri sekty (Matovičova sekta OĽaNO, Kollárova sekta Sme rodina a Sulíkova sekta SaS).

Vysvetlím prečo považujem strany OĽaNO, SaS a Sme rodina za sekty a nie politické strany:

  • nemá to fungujúce okresné a krajské štruktúry, nemá to štandardné fungujúce orgány strany, nemá to štandardné fungujúce predsedníctvo, nemá to štandardne fungujúce snemy strany a tak ďalej
  • má to len pár desiatok členov, ktorí sú plné závislí od ich sektárske vodcov Matoviča, Sulíka a Kollára
  • z peniazmi týchto siekt (OĽaNO, SaS, Sme rodina), ktoré tieto strany kedy dostali za výsledky vo voľbách, ich sektárski vodcovia Matovič, Sulík a Kollár narábajú akí z ich vlastnými súkromnými finančnými prostriedkami a robia si s tými peniazmi, bez akejkoľvek straníckej kontroly, čo chcú
  • ja subjektívne nepovažujem OĽaNO, SaS a Sme rodina za politické strany ale za sekty, za Matovičovu sektu, za Sulíkovu sektu a za Kollárovu sektu

Čo sa týka EXPO Dubaj tak slovenský pavilón tam mal na starostli Sulík ako vtedajší minister hospodárstva. Po kontrole chýbajú doklady na použitie milióna EUR, ktorý rozkradol za to plne zodpovedný Sulík a živly napojené na jeho sektu SaS, ktoré riadili použitie štátnych financií na EXPO Dubaj.

Sulíkova sekta SaS, na čele so Sulíkom rozkradli vyše milión EUR na EXPO Dubaj.

Zneužívali sa tam napríklad štátom prenajaté drahé apartmány, v ktorých sa štátne pol roka hodovali rôzni rodinní príslušníci členov Sulíkovej sekty SaS, rôzne živly napojené na Sulíkovu sektu SaS.

Pamätné je Sulíkovo zrevanie na jednom videu, kde dal pokyn živlom napojeným na jeho sektu SaS, aby vypili bar za štátne peniaze.

Okrem iného sa po EXPO Dubaj rozkradlo aj drahé zariadenie toho slovenského pavilónu na EXPO, ktoré bolo na Sulíkov pokyn darované firmám rôznych živlov napojených na Sulíkovu sektu SaS.

Na tom EXPO Dubaj pod vedením Sulíka sa v podstate pol roka od večera do rána len kradlo. Rozkradli tam v podstate všetko čo nebolo prikované.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *