R. Fico ide do Bruselu s myšlienkou odmietnutia ďalšej vojenskej pomoci Ukrajine. Šimečkova reakcia- „Vraj si Fico v zahraničí nemôže hovoriť, čo chce“

0
7 dní v kocke: Dostihy Fica a Šimečku? Sledujeme čistú virtuálnu realitu

"Vraj si Fico v zahraničí nemôže hovoriť, čo chce"


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Fico ide do Bruselu s myšlienkou odmietnutia ďalšej vojenskej pomoci Ukrajine. Cieľom má byť konečne iniciovať mierové rokovania.

Reakcia Šimečku nedala na seba dlho čakať. Vraj Fico si v zahraničí nemôže hovoriť, čo chce.

Nuž, zvláštna to opozícia. Najprv diktuje vláde, kto môže byť minister, teraz už aj to, čo môže vôbec hovoriť. Šimečkovi, Matovičovi, či Remišovej asi treba každý deň vycapovať na oči, ako dopadli voľby a parafrazovať Hegerov vodkový výrok: „Vláda sa preto volá vláda, lebo ona vládne.“ Teda nie vy. Vy ste voľby PREHRALI.

Mimochodom, je zvláštne, že Šimečku tak trápi, čo Fico bude hovoriť v zahraničí. Lebo nie je to tak dávno, čo tam istý daňový kriminálnik ohováral vlastnú krajinu, že je mafiánsky štát. A oni mu vtedy tlieskali. Nehovoriac o tom, že sám Šimečka predsa v Bruseli Slovensko len očierňoval. A keď tam bol Matovič, tak z toho vyšlo „van tajm, nekst tajm“. Takže súčasná opozícia sa o reputáciu Slovenska báť nemusí. Už hlbšie ako oni sa zájsť nedá.

Marek Kurta


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou po voľbách nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *